‘Gelişigüzel yerde işaretler var!’

Felsefe öğretiyorlardı. Onlara göre yiğitlik, soyaçekim aracılığıyla aktarılan aynı buut değil, ferdî bire bir çabanın ürünüydü. Bunun amacıyla,

ADAM mevsuk olmalı, çevresiyle neva içre yaşamalı ve başkalarına hamaset göstermeliydi. Hareketlerine, davranışlarına ve duygularına hâkim olmak, atalarına ürkmek göstermek ve toplumun kurallarına uymak de gerekliydi.

Yüzyıllar boyunca kuşaktan kuşağa,
düşünürden düşünüre, Mevlana ’dan Güneş ’e
kadar bunun öğretisi yayıldı. Zira herhangi bir yerde İŞARETLER vardı.

’TAHAVVÜL ’, işaretleri akıllıca okudukça gerçekleşiyor, DÖNÜŞEN KOCA öz ruhuna dokunabiliyor, kendi ruhuna yapışık HERIF da hayatına giren kişilerin, yaptığı işlerin, yaşadığı aşkların, imzaladığı belgelerin, maddi sıkıntılarının, bahtiyarlık evet birlikte mutsuzluklarının nedenlerini çözümleyebiliyordu.

Çözümlediğinde, bugüne kadar süresince büyüttüğü UTANMAK, BULUT ve PİŞMANLIKLARI kaybedip geleceğini yeniden biçimlendiriyordu.

Biçimlendirdiği kullanılmamış hayatında maddi sıkıntılardan çaresiz aşklarına, nevmit aşklarından düğümlü iş ilişkilerine, sorunlu aksiyon ilişkilerinden kangrene dönüşmüş bedbaht evliliklerine, talihsiz evliliklerinden düşünü kurduğu aşkına, düşünü kurduğu aşkından ödenmesi müstelzim güven kartı borçlarına büyüklüğünde hayatında gerçekleştirmek istediği hangi var ise gerçekleştirebiliyordu.
 
Gazeteci  Suna Üçkarışoğlu ’nun 13 öğreti ve 13 yaşanmış üs  hikayeyi yazdığı  S&S Transformasyon Merkezi ’nin geçmiş kitabı 

‘Seçkin yerde işaretler var!  yayınlandı.
Yaşadığımız dünyada çözümleyemediğimiz sorunlarımızda, düet ilişkilerimizde, borçlarımızda, mutsuzluğumuzda, bağıntı arayışımızda hayatımıza çırağ markajcı öğretilerinin yer aldığı “ Rastgele Yerde İşaretler Var!”  umum Türkiye ’de seçme tezkere mir noktalarından ayrıca www.sunauckarisoglu.com web adresinden realizasyon edilebiliyor.
 
BILGELIK: 0212 324 93 81-82

Bir Cevap Yazın