Genç kadının ateş intiharı!

Hürriyet’te saha alan habere göre Kirsty Bridges’ın hikayesi ise unutulmayacak derecede keskin bir şekilde bitti.

“ŞU ANDA YAPABİLECEĞİM TEK SEÇIM KALDI O BILE TEDAVİYİ BİTİRİP ÖLMEYİ ARZU ETMEK”

Gailesiz avrat aşağıdaki sözleri Facebook hesabında paylaştıktan sonra tedaviyi bırakarak hayatını kaybetti, “5 berrak tıpkısı otelde birlikte olsam hayatım berduş. Yaşayabilmem amacıyla birinin ölmesini, sevdiklerinden kalkmak zorunda olması haddinden fazla ızdırap donör. Bunu dilemek benim için çokça pres. Şu anda yapabileceğim tek tıpkı intihap kaldı o dahi tedaviyi bitirip ölmeyi arzu etmek.”

Kristy Bridges güç akciğer hastasıydı. Anadan Doğma kronik rahatsızlığı ile doğan Kristy, 28 yaşına kadar savaştı. Tedavisi yoktu amma şayet kadavradan akciğer nakli olursa yaşayabilirdi. 5 sene süresince akla yatkın tıpkısı akciğer çıkmasını ve ona ihsan yapılmasını bekledi.

“ANNE TAMAM ARTIK LÜTFEN DOKTORU ÇAĞIR BİTSİN İSTİYORUM”

Annesi, Jacqueline Jones kızının hastalığını müebbet hapis yatmaya benzetiyordu. Jones kızı amacıyla şunları söyledi, “Kızım çok güzeldi. Yüzünde oksijen maskeleriyle gezerken birlikte insanlar güzelliğine hayran kalırdı. Amma 3 yaşından beri onun ölmesini bekliyorum. Bu çokça yara donör benzeri husus. Gene de gelişigüzel bu kadar ahit geçirebildiğimiz için mutluyum. Ölmeden derhâl evvel bana dönüp ‘Anne münteha imdi. Lütfen doktoru çağır. Bunun bitmesini istiyorum, çabuk olmasını istiyorum’ dedi. Kahroldum ama bunun onun amacıyla genişlik iyisi olduğunu biliyordum. Etibba birlikte bizimle ayrımsız fikirdeydi. Onu cihazlardan ayırdılar ve 36 saat süresince öldü.”

Güzellik uzmanı olan Kristy bir zamanda modellik bile yapıyordu. Ölmeden önceki da Facebook hesabında şunları paylaştı, “Daha Çok keskin kullanmak istemiyorum. Hayat benim amacıyla çok el ve benim kabil aza bağışı muntazır birileri amacıyla verici olabilirsem bu benim için ayrımsız onurdur. Hepinizi seviyorum ama ayrımsız melek olmaya ve sizi açıktan izlemeye karar verdim. Bana aktarım yapılsa de hayatım haddinden fazla yumruk. Hoşçakalın”

Bir Cevap Yazın