Gençleşmek için estetik yiyecek değil!..

Akşam’dan Şevval Özçelik’in yazısı…

Gözlerinizi harlatmak amacıyla

Koyu uzanım halkalar ve bağan ayn kapaklarından ayrılmak için bıçak altına yatmayın. Farınızı değiştirip kapatıcıyı akıllıca infaz etmek tam olacak.

Kalemi mazbut yapın

Kaş altlarına kadar bilcümle göz kapağına onat sürmek sizi olduğunuzdan henüz buğulanmış gösterebilir. Onat yerine kirpik diplerine dip nitelik tıpkı kalem çekip dağıtabilirsiniz.

Kaşlarınızı kaldırın

Kaşın tamlık altına sürülen bir kapatıcının göz ile grup arasındaki mesafeyi elan geniş göstereceğini söylüyor. Böylecene kaşlar daha kalkık duracak ve henüz gailesiz bakışlar elde edeceksiniz.

Ten rengi makule çekin

Bej yahut beyaz zehir bir kalemin göz içlerine sürüldüğünde şaşkın gözleri canlandıracaktır.

DUDAKLARA ESKIMEMIŞ KÖRPELIK GELİYOR

Yüzünüz mihman olan bire bir izlenim bırakan önceki içtimai aracınızdır. Kendinizi elan canlı hissediyorsanız dudaklarınıza uygulatacağınız kalıcı makyaj sizin için idealdir. Ihtiyarlama belirtileri ağız çevresinde yoğunlaşarak artmaya başladığında kendinizi mutsuz etmeyin. Sürekli makyaj, dudaklarınıza verilen tazeliğin rengiyle size deneyimsizlik sunmakta. İstediğiniz uç rengine yankılanmak takatli da zor değil.

Dudaklarınıza yapacağınız peeling, ağız maskesi ve masaj işlemleri üstelik mebzul görünmelerine yardımcı olacaktır. Dudaklarınızın saf rengi sizi mutlu etmiyorsa o ahit size akla yatkın olduğunu düşündüğünüz seçeneklerden oluşan aynı sürekli makyaj teklifi yapılabilir. Çabucak renklendirme namına düşünülmemeli, uygulamayla ağız formu de aynı ölçüye büyüklüğünde illüzyon sebebiyle değiştirilebilmekte.

Sizde uygulanması müstelzim prosüdürlere eş çıktığınızda kalımlı güzelliğe sahip oluyorsunuz.

Bu kadar cılız işte.

Şevval ÖZÇELİK /  www.sevvalozcelik.com 

Bir Cevap Yazın