Gidiş Geliş kazasında ayrımsız aile bulunmayan oldu!..

Bakir Asır’dan Fatih Şendil’in haberine bakarak Yardımcı, Manisa ve İzmir’de çok sayıda yakınları mevcut Asker ailesi zaman Uşak Pınar’de toprağa verilecekler.

Kamyon çarptı

Kaza, geçmiş sabahleyin saat 09.00 sıralarında Antalya-Isparta Karayolu’nun 3. kilometresinde meydana geldi. 32 yaşındaki Ersin Er, O7 N 1954 plakalı midibüsü ile annesi Saliha Asker (61), babası Ekrem Leşker (61) ve kız kardeşi Semra Çeri’le (37) gelişigüzel sabah saatlerinde Alanya’dan Kula’ya doğru yola bundan sonra. Yolun 3. kilometresinde Ersin Çeri idaresindeki midibüs, cebin yönden mevrut aynı pazarlama şirketine ilgili Cemil D., yönetimindeki 34 FU 1879 plakalı kamyon ile kafa kafaya çarpıştı.

Kazayı gören vatandaşlar durumu polis ve keyif ekiplerine bildirdi. Kazada herhangi bir iki aracın çoban bölümleri hurdaya dönerken, kamyon sürücüsü sıkıştığı yerden itfaiye marifetiyle çıkarıldı. Cemil D. yanık adına hastaneye kaldırılırken, kazada Ersin Çeri, Ekrem Leşker ve Semra Er görüngü durumunda, temel Saliha Er ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Polisin degaje düzenlilik önlemi aldığı kaza durumunda trafik yegâne şeritten kontrollü kendisine sağlandı.

Otopsi yapıldı

Polisin çalışmasını tamamlamasının peşi sıra midibüsteki camit bedenler cenaze aracına alınarak otopsi amacıyla Antalya Adli Tababet Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Araçların çekilmesinin ardından kere trafiğe açılırken, polis kazayla ait sormaca başlattı.

Toprağa veriliyorlar

Cenazelerin bugün (perşembe) Uşak iline sınırlı Pınar ilçesinde İkindi namazına mütakip toprağa verileceği öğrenilirken, turizmci Ekrem Asker’in yanında eşi, kızı ve oğlunun vefatı Alanya’da Manisa ve Çeltek’ta şişman üzüntüye amil oldu.

Bir Cevap Yazın