Göbeği eriten ilkokul meşrubat!…

Takvim’bile düzlük alan habere göre diyetler ve egzersizleri kayran aynı bellek üzere yardım ederken içeceğimiz 5 meşrubat bizi nesil yağlarımızdan kurtarıyor. Aha o içecekler…

SU – AROMALI AKARSU
Su tüketiminin esenlik ve kilo yüklemek açısından faydalarını hepimiz biliyoruz. Akarsu içmece alışkanığını tıpkı soy edinemiyorsanız suyunuzun içine tendürüst nane, greyfurt, portakal ve limon kabilinden kalorisi bağan olan göveri ve meyvelerle aroma katın.

GREYFURT SUYU
İçerdiği C vitaminleri yardımıyla bağışıklığımızı kuvvetlendiren greyfurt kilogram vermemiz ve gömlek yağlarmızdan kurtulmamız için da yarar sağlıyor. Doygunluk hissi veren greyfurt metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakma sürecini hızlandırıyor.

NANE ÇAYI
Rahatlatıcı ve yenileyici özellikleriyle tüketilen nane çayının gömlek düzleştirici etkisi vardır. Vücuda giren yağlı yiyeceklerin sindirilmesine ve bombe sorununuzun ortadan kalkmasına havari olan nane çayını hergün tüketin.

YEŞİL ÖZ
Uzmanlar aracılığıyla sağlığımız üstünde onlarca etkisi kanıtlanan yeşil öz içindeki kateşin ve antioksidanlar sayesinde bellek bölgemizdeki yağlardan kurtulmaya apotr oluyor.

SICAK ÇİKOLATA
Ne kadar şaşırtıcı olsa da bitter çikolata birlikte zayıflamaya yardımcı oluyor. Ayrı Ayrı aynı içecek alternatifi olarak bitter çikolatadan, hamam çikolata yapın ve kahvaltınızda tüketin. İştahınızın kapandığını göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın