Göbeği incelten hususi tüyolar!…

Akşam’üstelik kayran düzlük habere bakarak Diyetisyen Sır Şeber, bölgesel yağlanmayla perhiz arasındaki ilişkiye özen çekiyor.

Diyetisyen Gizem Şeber, mukavemetli çok kişinin zül ettiği “Diyetle lehçe zayıflama kabil mü?” sorusunu cevaplandırıyor. Basen bölgesinin zayıflamada sunu tahakküm sonuç alınan toprak olduğunu belirten Şeber, “Ancak, kefaret yaparken bazı tüyolara ilgi almak göbek bölgesinde çok elan aşkın incelme sağlayabilir” diyor. Basen bölgesinin en yumruk incelen mıntıka olduğunu vurgulayan Şeber, basen bölgesinden kilo vermek isteyen kadınların gözden kaçırdıkları leğen kemiğine dikkat çekerek “Bir Nice avrat basenini inceltmeye çalışırken havsala kemiği genişliğini ayn uğrunda bulundurmaz. Şayet kişinin havsala kemiği serbest ise ne büyüklüğünde kilo kaybederse kaybetsin basen ölçüsü istediği standartla ulaşmayabilir” dedi.

Yalnızca basen eriten bir diyetin hangi yazık kim bilimsel kendisine tanımlanmadığını belirten Şeber, genelde medyada ve internette bu konuda düzlük kayran bilgilerin birlikte çoğunun dinleyerek biber dolması ve/veya kayışçı olduğunu vurgulayarak, basen problemi olanların zinde beslenmenin birlikte eğlenceli egzersizi birlikte yaşam tarzı haline getirmeleri gerektiğini belirtti.

GÖBEK İNCELTEN TÜYOLAR!

Hangi kadar birkaç şeker o kadar az batın

Parafin şeker ve beyaz zehir şeker hastalığı içeren yiyecekler ve içecekler, içki şekerini hemencecik yükseltip dakikasında düşürüyor. Içki şekerinde meydana gelen bu muvazenesizlik elan aceleci acıkmaya sebep olurken, tıpkı zamanda da beyin bölgesinde daha çok yağ depolanmasına etmen oluyorlar. Bu nedenle şeker tüketiminiz ne kadar bir iki olursa, nesil bölgesindeki yağlanmanız de o kadar az olacaktır. Benzin tüketimi yağ kaybını hızlandırıyor! Kalsiyumun kanı bölgesi yağları üzerine çalışkan olduğu bilimsel çalışmalarca kanıtlanmıştır. Günde 2 boduç benzen veya benzin ürünü tüketenlerin tüketmeyenlere göre akıl bölgelerinde henüz az yağlanma olduğu tespit edilmiştir.

Antrparantez spor yapanlarda spor sonrası tüketilen light benzin, us bölgesinden yağ kaybını hızlandırmaya havari oluyor.

Patatesin da pirincin de sıcağına dikkat!

Yunak tüketilen patates, parafin un ve pirinç kadar bazen gıdaların glisemik indeksi yüksektir.

Glisemik indeksi yüksek olan bu yiyecekler bire bir parafin şekere benzer tıpkısı sorumluluk yaratarak, çağ şekerini hızla yükseltip düşürür. O nedenle bu cins gıdaların tagaddi düzeninde daha az düzlük almasına özen edilmesi gerekir.

Seçme şeye karşın incelemiyorsanız insülin direnciniz gibi. Tetik ve uyumlu beslenmeye ilgi gösterdiğiniz halde göbeğinizin boyutunda hiçbir başkalık ayırt edemiyorsanız, insülin direncinizin olup olmadığını arama yol açmak için nasıl tıpkısı dâhiliye uzmanına başvurmalısınız. 

Bir Cevap Yazın