Gökhan Arzu Valencia ile anlaştı!

Takvim’bile meydan kayran habere bakarak mevsim başında yaşadığı sakatlığı atlatıp takıma katıldıktan sonraları tüm tıpkısı kalıp grafiği yakalayan ve Fenerbahçe’nin yeniden liderliğe yükselmesinde büyük pay sahibi olan Gökhan Umu’ün performansı Avrupa devlerinin de dikkatini çekti.

İspanyol ekibi Valencia’nın zaman böylelikle sözleşmesi sona erecek olan Gökhan Arzu’e teklifte bulunduğu ve mebde anlaşmasına vardığı argüman edildi. Durumdan bilerek olan Fenerbahçe yönetiminin ise futbolcusunu kaptırmamak amacıyla devir beyninde Gökhan Istek ile masaya oturmayı planladığı belirtiliyor.

Takımda 2. kaptanlık görevini da sürdüren Gökhan’a Sarı- Lacivertli yönetimin serencam etap alımlı ayrımsız öneri sunacağı ifade ediliyor. 2007 yılından bu yana Fenerbahçe formasını giyen Gökhan Rağbet’ü Soluk-Lacivertli yönetimin yitirmek istemediği ve manevi yüklülük yapacağı üstelik belirtiliyor.

AJAX MAÇINDAN SONRA NELER SÖYLEMİŞTİ?

BERABER yaşanan gelişmeler UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’nin Ajax’ı Kadıköy’bile 1-0 yenik ettiği maçın arkası sıra Gökhan Umu’ün yapmış olduğu açıklamaları andaç getirdi. Gökhan o maçın peşi sıra “Aynı teşekkürname üstelik taraftarımıza girmek istiyorum. 2-3 aydır külliyen oynamıyorum, beni çokça dolgunca karşıladılar. Zaman buradayım yarın belki başka bir yerde olabilirim ama onları unutmayacağım” ifadelerini kullanmıştı.

Bir Cevap Yazın