Gökhan Töre Atletico’da!

Sabah’tan Hedef Karakullukçu’nun haberine göre İspanyol medyasından Beşiktaşlı kader amacıyla bomba sav:

Beşiktaşlı Gökhan Töre’nin Atletico Madrid’e imza alaşağı etmek için olduğu istikbal sürülüyor. İspanyol medyası, FIFA’nın iki zaman para aktarımı yasağı koyacağını açıkladığı A. Madrid’in yaz döneminde planladığı transferi şimdiden ika kararı alması üzerine Dinamo Kiev’den Andriy Yarmolenko ile gelişigüzel Beşiktaş’tan Gökhan Töre’yi tekmil noktasına getirdiğini yazdı. 23 yaşındaki Gökhan amacıyla Beşiktaş’la 17 milyon Euro bonservis bedelinde geçim sağlayan Atletico’nun gelişmemiş müddet içre bu transferi resmiyete dökeceği belirtildi.

TÖRE’DEN AÇIKLAMA

bu arada Gökhan, Twitter’dan yaptığı açıklamada “Beşiktaş Kulübü ve menajerimin verdiği resmi bilgiler haricinde tek habere itibar edilmemelidir. Şu zaman Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım” diye iddiaları yalanladı. Erdal Torunoğulları dahi İspanyolların bilakis Gökhan için benzeri inikat olmadığını söyledi.

KARTAL’A MALİYETİ 24.5 MİLYON LIRA

Beşiktaş, aleniyet transferde anlaşmaya vardığı ilk futbolcu olan Denys Boyko’nun uyuşma süresini ve maliyetini KA P’a bildirdi. Yağız-Beyazlılar, 4,5 almanak kavil imzaladıkları Ukraynalı kalecinin bonservisi amacıyla Dnipro’ya 3.3 milyon Euro (10.8 milyon TL) ödeyecek. 28 yaşındaki ve 1.94 metre boyundaki Boyko’ya ise mecmu 4.2 milyon Euro (13.7 milyon TL) güvence ve 4 bin Euro karşılaşma başı verilecek. Maç başı ücretler hariç Boyko’nun toplanmış maliyeti 24.5 milyon TL’yi bulacak.

KALE TOLGA’NIN!

Dnipro’nun Antalya kampından, afiyet kontrolü için doğrudan İstanbul’a mevrut Denys Boyko, eşyalarını toparlamak amacıyla geri Ukrayna’ya gitti. Boyko, erte İstanbul’a dönecek. Trabzonspor maçında ise kaleye zeybek Tolga Ensesi Kalın geçecek.

Bir Cevap Yazın