Gökhan Töre’ye kurşuna 48 sene dam istemi

Habertürk’ten Başkomutan Kulaksız’ın haberine bakarak İstanbul Şişli ’dahi, Beşiktaş ’ın kader futbolcusu Gökhan Adap ’nin de bulunduğu 6 kişinin silahla yaralandığı bar kavgasıyla ilişkin sormaca tamamlandı.

Amerikan Bar ortamında havaya dokunaklı açan maznun Korhan Keleş ’ın yargılandığı davanın önce duruşması İstanbul 14. Yoğun Ceza Mahkemesi ’nde dün görüldü.

Mütalaasını sunan Müddeiumumi Ulu Kayaç, maznun Bahadır ’ın istemek için gittiği barda sabaha alın bilinmeyen şahıslar ile tartıştığını, sonrasında dahi silahını çekerek herhangi bir keskin ettiğini anlattı.

“ÖLÜMÜ UMURSAMADI”

Sanığın, ateş edince başkalarının ölebileceğinin farkında olduğunu ancak bunu umursamadığını rapor fail Müddeiumumi Şanlı Kayaç, silahın ruhsatsız olduğunu, seken kurşunlardan 2 kişinin ayağından, 2 kişinin omuzundan, 1 kişinin elinden, Gökhan Adap ’nin ise boynundan yaralandığını kaydetti.

Keleş ’ın “Düşünülerek öldürmeye girişim ve bile bile cerh”dan 48 yıla kadar hapsini isteyen Müddeiumumi Kayaç, diğer sanık Hasan Kutlu ’nun “Suçluyu kollamak üzere hile tanıklık”tan 4 aydan 1 yıla kadar dam cezasına çarptırılmasını istek etti. Murafaa ertelendi.

Bir Cevap Yazın