Gökhan Türkmen’den şaşırtı!

Gökhan Türkmen esbak lider Polat Kasapoğlu yönetiminde Ladies & Gentlemen İstanbul’un bulunmaz sesleriyle birlikte prova yaptı.

Türkmen, instagram hesabından yarın 10. yıl hususi konserlerini verecek olan grupla birlikte hayal alacağını hayranlarına duyurdu.

Konserde 10 sene boyunca isteyerek söylediği eserleri Im Taşkıran orkestrası desteğiyle seslendirecek olan ansambl, tıpkı zamanda bile elan ilk birçok nöbet görüntü aldığı ünlü sanatçıların şaşırtı performanslarıyla sizlere unutulmayacak bir gece yaşatacak.

Ladies & Gentlemen İstanbul, müzikal tiyatroyu muhip dinleyicileri ve bu özel müzik türüne dilek veren müzisyenleri bir araya ifham etmek amacı ile 2005 yılında Polat Kasapoğlu yoluyla kuruldu.

Topluluk, yerel ve yabancı müzikal temsil eserlerine ve koro müziğine derece veren amatör saz severler ve heveskâr müzisyenlerden oluşmakta. Repertuarı, yerli ve yabancı müzikallerden eserler, film müzikleri, jazz ve popüler müzik türlerinden parçalar içermektedir. Icap orkestra gerekse piyano eşliği ile polifonik koro, ensemble ve solo performanslar sergilemekte…

Kurulduğundan bu yana 100’ü çok konser vermiş olan topluluk, Sezen Aksu, Ferhat Göçebe, Orhan Şallıel, Sertab Erener, Özcan Deniz, Ahmet Özhan, Im Taşkıran, Erol Ivedili, Melik Aysev, Allesandro Safina, Albano Carrisi, Nükhet Arınmış, Can Bonomo, Fatma Turgut, Sabri Tuluğ Tırpan kabilinden kızıl stabil çok artist ile çalıştı, fon performanslarına eşlik etti ve koral projeler üretti.

Millî ve Uluslar arası bir nice curcuna, konkur ve konser etkinliklerinde düzlük alan ansambl kalburüstü performanslarıyla birçok ödüle müstahak görüldü.

Ladies & Gentlemen İstanbul 10. Sene Özel Dinleti biletlerini buraya tıklayarak edinebilmek türlü.

Bir Cevap Yazın