Gökhan Yol Yordam ve Alican Ulusoy’un ‘007’ savaşı!

Takvim Gazetesi’nin özel haberine göre yeşil sahalardaki performansı büyüklüğünde hususi hayatı ve aşırı otomobillere olan tutkusuyla bile konuşulan Gökhan Töre’nin akıbet aracı olay yaratmıştı. Beşiktaşlı yıldız, ekstrem İngiliz markası Aston Martin’in James Bond’un akıbet filmi ‘Spectre’ üzere hususi yerine tasarladığı ‘DB9 GT Bond Edition’ ünlü modeline cemaat olan önceki Türk olmuştu.

Gökhan Adap, dünyada vakit kaybetmeden 150 skor üretilen bu çevirgeç üzere üstelik 565 bin euro yani tahminî 1 milyon 750 bin liralık ödedi. Töre’nin bu otomobile sahip olmak için ise asortik iş kadını Alican Ulusoy’la kıyasıya tıpkısı rekabete girdiği kanıt edildi.

Dedikodulara bakarak, açacak Türkiye’ye gelmeden haftalar geçmiş Ulusoy, bu hususi Aston Martin’i ayırttı. Fakat Gökhan Yol Yordam, asortik aksiyon adamından geçmiş Yeniköy’deki galeriye gidip takkadak akça yerine 1 milyon 750 bin lirayı ödeyince bu görkemli aracın sahibi olmayı başardı. bu arada Ulusoy’un dahi tıpkı araca iyesi olmak için gerekli işlemleri başlattığı konuşuluyor.

Gökhan Yol Yordam’nin 007 James Bond’un serencam filmi üzere hususi olarak üretilen Aston Martin’i satın almasının arkasında Beşiktaş’ta giydiği gestalt numarası var. Yol Yordam, ‘7’ rakamının kendisine yıldız getirdiğine inanıyor.

Aston Martin-James Bond birlikteliğine özel olarak tasarlanan ve 540 beygir gücüne eş miftah, dışında ise şeytanca kamufle “007 Bond Edition” logosunu taşıyor.

Alican Ulusoy’un garajında birlikte birçok baş döndürücü makine bulunuyor.

Bir Cevap Yazın