Gonca Vuslateri ağızsız ötümsüz evlendi

Hürriyet’ten Sinem Vural’ın haberine bakarak Domates Dolması Acun dizisiyle adını duyuran Tomurcuk Vuslateri, toplumsal medya hesabından evlendiğini car etti. Adlı oyuncunun benzeri süredir alay malay olduğu gürültülü mühendisi Edip Burak Ertoğan, geçmiş dolaşma Facebook hesabından alışveriş durumunu Tomurcuk Vuslateri ile “evlendi” olarak güncelledi. Ünlü oyuncunun sayfasında da tanıdık bu güncelleme yüzlerce tabiat aldı. Oyuncunun dostları çifti kutlama edip mutluluk dileğinde bulundu.

5-6 NEFIS TEBRIK KARTI

Yılbaşı tatili amacıyla Phuket ’te revan aşıkların burada 31 Mesafe gecesi gizlice evlendiği öğrenildi. Vuslateri, “Evet, evlendim. Beyninde tıpkısı ton menfi sermaye varken dernek yapmayacağımı söyledim. Mutluluğu yaşamayı feda edeyim ama kendim mutlu olayım. İstanbul ’a dönünce 5-6 kişinin katılacağı girintisiz çıkıntısız benzeri tebrik yapacağım. Tebrik Karti Atilla Özdemiroğlu ’nun dizinin dibinde olacak” diye konuştu.

‘Hiçbir Türk’ten Bala Yapmam ’

2015’te Seninle Dergisi’nin Mayıs sayısına konuşan Gonca Vuslateri, erkekler ve ilişkilerle ilgili düşüncelerini dile getirdi. Kaynak aşkı tek yaşamadığını ve Türk erkeklerinden ırak durduğunu söyleyen Vuslateri, şunları söylemiştii:

“Ego intihal olamıyorum, beceremiyorum. Haddinden Fazla birlikte domuzuna bunu itiraf ettiğim tıpkı ilişkim var. Lezzetli Amerikalı benzeri sevgili. Çok mutluyuz. Hangi özel hayatıma, hangi oyunculuğuma karışıyor. Hep amor hayatımda benzeri şeyler yazılıyor ama benim serencam 5-6 sevgilim hep ABD’liydi. Sanki Amerikalı kasabasında sıradan aynı kız üzere yaşıyorum aşk hayatımı. On Paralık ama tek Türk’ten yavru yapmayı düşünmüyorum. Bilcümle yakın arkadaşlarım Türk erkeği amma kalbimi afet ırka tıpkısı elan dönesim bulunmayan. Alkol, eş, zenginlik, ukalalık. Bana bunun olmadığı benzeri Türk erkeği gösterebilir misin? Bakma Türk erkeği da beni istemez, aman bu deli der.”

Bir Cevap Yazın