‘Gönülçelen’ dizisi bomba kadar geliyor

Gönülçelen’bu akşam ezanı eskimemiş sezonun ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak. Geçen mevsim soluksuz izlenen dizide ‘Hasret’ ve ‘Murat’ karakterlerinin can yakınlaşması hikayeyi finale akıllıcasına elan bent çeker ayla getirmişti. Yıpranmamış sezonda bu ikili arasında filizlenen aşk tekrar bilcümle hızıyla bitmeme edecek.

YIPRANMAMIŞ ILIŞKILER ÜSTELIK VAR

Bakir yayın döneminde çok henüz fazla yöre plana çıkacağını tamlayan Cansel Elçin, “Ilk bölümünün jeneriğinde görüldüğü kabil ‘Murat’ ve ‘Hasret’ aşkı devam edecek. Ayrıca mahalledeki insanların aşk hikayeleri birlikte ortaya çıkma. Gönülçelen’da çokça ateşli vaziyetler izleyicilerle buluşacak” dedi. Dizide ‘Hasret’i canlandıran Tuba Büyüküstün ise hikayenin henüz yıpranmamış başladığını söyledi: “Tıpkısı eş çiçekçi tıpkı kızı keşfediyor ve onu şarkıcı yapıyor. Hikâye burada münteha üzere oluyor amma anca değil, çalkantı her an artıyor.”

BU AKŞAM EZANI ‘HASRET’ YADIRGATICI YAŞAYACAK

‘Hasret’in benzeri şans kabil parladığı geceye, annesinin bile orada olduğunu öğrenmesi hayalet düşürmüştür. ‘Hasret’, yaşadığı tayf kırıklığı içerisinde güvenebileceği yegâne kişiye, yani ‘Murat’a sığınacaktır. Ikili, hep ateş anıları arkalarında bırakıp kullanılmamış tıpkısı hayata başlamayı hayal etmektedirler. ‘Kobra’ ise parasızlığı yüzünden başını gine belaya sokar.

Merve Yurtyapan /Sabah

Dizinin fragmanını bağlı olmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın