Gossip Girl: ‘Beren-Levent aşkı Kıvanma yüzünden mi bitti?’

BEREN – UZUN AŞKI KIVANÇ YÜZÜNDEN Mİ BİTTİ?

Güzeşte hafta Türkiye ’nin genişlik ünlü, yer popüler, genişlik gösterişli ve en domuzuna iki oyuncusunun kaçamak buluşmasını yazmıştım.. Ve demiştim ki bu aşk kaynak tamam ve İstanbul ’a taşınırsa olay peki, fenomen!

Olay oldu; üste facia koptu, şu bir hafta ortamında.. Birazdan duyacaklarınıza inanamayacaksanız, hadi yaslanın arkanıza birlikte şu işin aynı keyfini çıkartalım bilcümle birlikte..

Hatta size şaşırtı yapıyorum bu hafta içimden geldi, normalde hiç yapmam bilirsiniz (ki bunu yapacağıma bibi inanamıyorum) fenomen kahramanlarının isimlerini da vereceğim..

Cimri durun, söylüyorum.. Olur geçen hafta bahsettiğim ve bu hafta da anlatmaya devam edeceğim kişiler Beren ve Övünme ’tan diğeri değil..

Yüzünüzdeki büyük gülümsemenin ve ’biliyordum evet böylece! Haykırışlarınızın farkındayım..

Münteha, geçiyorum detaylara söylenmeyin hemencecik..

Efendim Bizim Iftihar Tatlıtuğ ile İdil Fırat ’ın birlikteliği ağız ağıza kıskandırma operasyonu konusunda kurulmuş.. Suada ’daki geceye bile hepten Beren ’i kıskandırmak üzere İdil ’le mevrut Iftihar.. Elan öncesinde ilişkiye dayalı Beren ve Kıvanç konuşmuş, ancak Beren sevgili olarak Övünme ’a aynı tip güvenenemiş ve Levent Semerci ’yle gelişigüzel olmaya bitmeme etmiş.. Kıvanç da nâr yapıp İdil ’i takmış koluna.. O yüzden üstelik o yakışıklı suratı hiç gülmemiş Iftihar ’ımın.. Sonra işin içinden çıkamamış olacak kim, İdil ’i metrukiyet etmiş.. Çünkü aklı bilcümle Beren ’deymiş..

Bu hakeza tıpkısı süre bitmeme etmiş.. Hiç görüşmemişler.. O tam Beren Fatmagül ’nam Suçu Hangi dizisine, Kıvanma birlikte Öncesizlik ’in çekimlerine başlamış..

Fakat bakmıy Övünme aksiyon olacak üzere değil, Beren ’i görmemeye dayanamıyor gürpedek ayrımsız kararla Pınar ’ye gitmeye değişmeyen vermiş.. Asalet Çatay ’ı dahi yanına alarak hem üstelik..

Elbette Beren, ansız Övünme ’ı karşısında görünce alışılmamış geçirmiş, ’Nereden çıktın, sen, uz geldin ’ diyerek Kıvanma ’ın boynuna atlamış ve Kıvanma için o dakika dünya durmuş sanki.. Beren ’e yeniden iflas etmek, saçlarının kokusunu içine kaplamak yaşadığı tüm sıkıntıyı unutturmuş Övünç ’a.. Ve tüm kadro gelişigüzel Fatmagül ’ün Suçu Hangi dizisinin bir numara bölümünü gelişigüzel izlemişler.. Elbette Beren ve Kıvanma yan yana, yan yana izlemiş diziyi.. Sonrasını yazmıştım filhakika güzeşte hafta takım onları boydak bırakmış, kumsala inmişler ve birlikte birkaç saat geçirmişler..

Kıvanma Öncesizlik ’in bunaltıcı çekimleri olmasına rağmen bilcümle iki gecce Çeşme ’bile Beren ’in yanı sıra artmış.. Sonra da İstanbul ’a dönmüş, fakat kanı orada kalınca umu hezel dinlemez bilirsiniz.. Devrisi haftasonu Iftihar yine Pınar ’ye gitmiş.. Bittabi herkes ki Beren bile buna dahil kuş beyinli beyinsiz Iftihar ’a bakakalmışlar..

Demin işin bomba kısmına geçiyorum.. Aha yekpare bu gelmeler, gitmeler Levent ’in yani Beren ’in sevgilisi Uzun Semerci ’nin kulağına gitmiş ve Levent Semerci Beren Saat ’i metrukiyet etmiş..

Şimdi diyeceksiniz kim ’ee Beren ’mağara açıklaması neydi o antlaşma? ’ Aha o birlikte işin üzerini örtme operasyonu.. Çokça aşkın deşilmesin, derinliklerine inilmesin ki ortaya Iftihar çıkmasın önlemi yani.

Tamam kuşkusuz ama? Şoklardan alışılmamış beğeniyorsunuz şu anda değil mi? Bence üstelik beğenin..

Deminden işin peşindeyim Beren Saat ’in birlikte İstanbul çekimleri başladı.. E Kıvanç birlikte burada.. Bakalım İstanbul görüşmeleri ne antlaşma başlayacak? Evet bile başladı mı? Mail takipteyim, çözeceğim işi..

Habersiz bırakmam sizi alçalma etmeyin.. Haftaya bomba dedikodularla sizlerleyim..

Öptümmmm..

Gossip Girl

 

Bir Cevap Yazın