Gözcü eczanede büyük dehşet!..

CİHAN’dahi düz alan habere bakarak kendini arkalamak isteyen polis güçleri memuru önceki havaya üzücü açtı, daha sonraları kovaladığı şahsı bacağından silahla yaraladı.

Olay, saat 21.30 sıralarında Gürsel Mahallesi Aday Sokak’ta mevcut benzeri bekçi eczanede meydana geldi. Deney tanıklarının ifadesine göre, eşi ve kızı ile eczaneye merhem almaya mevrut polis güçleri memuru Y. Ç. sıra beklerken, içeriye M.B.K. isimli nefer girdi. Reçetesiz merhem kabul etmek talip, fakat gelişim yeri çalışanları aracılığıyla bu isteği reddedilen M.B.K., bağırmaya başladı. Kendisini uyarıcı polis güçleri memuru ile tartışan M.B.K. elan sonra dışarı çıkıp, bire bir bakkaldan bıçak alarak gene eczaneye geldi. Bıçağı her sallayan M.B.K., polis güçleri memurunu kasığından bıçakladı. Bu tam polis memuru da kendini yüklenmek üzere eczanede havaya keder açtı. Bıçaklanan polis güçleri, görüngü yerinden kaçmaya etkin şahsı Tonoz Sokak’ta bacağından vurdu.

İhbar üzerine fenomen yerine gelen esenlik ekipleri, yaralanan şahsı Okmeydanı Terbiye ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırdı. Çorlu polis güçleri memuru bile tekrar Okmeydanı Yetişek ve Araştırma Hastanesi’nde otama altına makbuz. Olayın meydana geldiği gözcü eczaneye ‘silahlı hücum dolayısıyla eczane kapanmıştır. Posta iptal yazısı asıldı. Olayın meydana geldiği eczanenin camları kırıldı. Polis Güçleri ekipleri, hem eczanede hem birlikte şahsın vurulduğu sokakta incelemelerde bulundu.

Olayla ilgilendiren inceleme başlatıldı.

Bir Cevap Yazın