GÖZDE TV’DA ALTIN SKANDALI!

GÖZDE TV ’dahi altın skandalı! Yarışmacılar altınlarını illet alamadı!

FLAŞ TV ’da Kasıt Bayar, Sert Şarap ve Ahu Tuğba ’dan oluşan jürisi ve Istem Avangart ’nün sunumuyla Her Cevhere altın sloganı ile başlayan yarışmada şişman skandal yaşanıyor.

Flaş Tv ekranlarında alışılmadık bire bir konkur elan başladı.  ” Gelişigüzel Cevhere Değerli” isimli yarışmada katılan rastgele yarışmacıya kızıl bergüzar ediliyor.  Yeteneklerine güvenenlerin başvurabileceği bir konkur olan  ” Seçkin Cevhere Değerli” isimli yarış ile yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz, başlamak ve evet keybetmek kocaman değil katıl seçme yarışçı zer hediyesine erbap oluyor.  Açıklamalarıyla yarışmacılara zer ödül edileceği söylenen yarışmada yarışmacılar altını alamayınca fenomen çıkardı.

Yarışmacıların çoğunun zer iktisap umudu ile Anadolu ’nun türlü şehirlerinden çıkıp FLAŞ TV ’nin kapısında soluğu alması ve enteresan yarışmacıları ile dikkat calip programda yarışmacılara vaat edilen altınlar verilmeyince stüdyoda fenomen artık.

Altınını alamayan seyircilerin “Tığ hastalarımızı otama yol açmak amacı ile bu programa geldik, altınlarımızı bezemeli takıyorlar yayından bilahare et kafalı alıyorlar” isyanı başladı. Yarışmada Jüri üyesi Ahu Tuğba ’nın haddinden fazla kırıcı hastaları olan beş altı yarışmacıya çek kesmesi konusunda değişik yarışmacılar dahi Ceylan Tuğba ’nın kulis kapısında yığıldığı ve stüdyonun karıştığı stüdyodaki bazı seyircilerin olayı gazetecileri arayarak “Kandırılıyoruz” demeleri üzerine ortaya daha çok.

Adlı Sinema Oyuncusu Ceylan Tuğba ’nın seyircilerin altınlarının GÖZDE TV aracılığıyla verilmemesi konusunda jüri üyeliğinden ayrıldığı ve bire bir elan programa katılmayacağı da mevrut bilgiler ortada meydan alıyor.

Gelişigüzel Cevhere Değerli ünlü GÖZDE TV programı amacıyla RTÜK ’e şikayetlerde başlamış durumda, altınını alamayan yarışmacılar RTÜK ’ü telefon yağmuruna tutuyor.

Bir Cevap Yazın