Göztepe’de Alanzinho harekatı!…

Kullanılmamış Asır’dan Burak Hakerler’in haberine göre Kasımpaşa’dan aldığı Soyluluk Şeras ile 6 aylık sözleşme yapan, Elazığ’lı Başkumandan Bayraktar ile opsiyonu kulüpte başlamak için 1.5 almanak anlaşan, sonuç kendisine birlikte Başakşehir’den Gençer’i 6 aylığına kiralayan Göz-Göz bu kere G.Antep BŞB’nin ileriye çevrilmiş Brezilyalı ortasaha oyuncusu Alanzinho’yu gündemine aldı.

Zaman sonu sözleşmesi bitecek olan 32 yaşındaki futbolcuyu kulübünden resmen talip zerrin-kırmızılılar, bu transfer için Belçikalı golcüsü Vleminckx’i trampa adına kullanmayı planlıyor. Dümen, G.Antep BŞB’ye beceri direktör Mukavemetli Diyadin ilk yarının akıbet 7 haftasında genellikle sakınma oturtulan Vleminckx’i Alanzinho’ya kıymet resmen önerdi.

Önceki çağ Göztepe’den Benjamin Fuchs’u kiralayan Antep BŞB’nin takasa hayli ısıdam baktığı öğrenilirken Belçikalı aktör inandırma edilmeye çalışılıyor. Formasını önce yarıda Mirkan’a kaptıran Vleminckx’in, golcü Serdar’ın dahi transferinden sonra Göztepe’den terk ihtimali güçlendi. Pakt sözleşmesindeki bunaltıcı şartlardan kıran Belçikalı oyuncuyla direkt bağları koparamazken golcü oyuncunun Almanya İkinci Lig ekiplerinden Greuther Fürth ile görüştüğü öğrenildi.

Bir Cevap Yazın