Guarin F.Bahçe uğrunda!..

Takvim’birlikte düzlük düzlük habere göre Fenerbahçe’de, Guarin transferinde ısıdam gelişmeler yaşanıyor…

İnter ile yapılan görüşmelerde Solgun-Lacivertliler, büyük evolüsyon kaydettiler. Fakat bu el Guarin engeline takıldılar. Kolombiyalı aktör İnter’den fırlamak istemediğini ve İtalya’da dikilmek istediğini söyledi. Bunun üstüne Fenerbahçe Yönetimi, devreye Teknik Direktör Pereira’yı soktu…

Portekizli teknik adam, Porto’dan öğrencisi olan Guarin ile benzeri ülfet yaptı. Baht oyuncuyu Türkiye’ye ve Fenerbahçe’ye gelmesi üzerine inandırma etmeye çalıştı. Pereira’nın felek futbolcuya, “Senin kadar bire bir oyuncuya ihtiyacım var. Türkiye’bile çokça mutlu olursun” dediği ortaya artık.

Guarin’in tecrübeli teknik adamdan oranlamak amacıyla süre istediği öğrenildi. Kolombiyalı futbolcunun benzeri kaç aktarılma zarfında Solgun-Lacivertliler’e karşılık vereceği ifade edildi.

ROLAN AMACIYLA BIRLIKTE ÇALIŞMA SÜRÜYOR

Fenerbahçe, Guarin’in birlikte Bordeaux’lu Diego Rolan amacıyla görüşmelerini dahi sürdürüyor. Solgun-Laciventliler, Fransız kulübüyle cimri pazarlığa girerken, Rolan’ın durumunun de pazartesi gününe büyüklüğünde netlik kazanacağı belirlendi. Fenerbahçe Yönetimi Diego Rolan transferinde ülkü yaşanması halinde Palmerias’ta minval giyen Lucas Barrios’la temasa geçecek. 31 yaşındaki Paraguaylı golcü, Fenerbahçe’ye gelmeye hamam bakıyor.

GUARİN IÇIN ÇİN TAKIMI SUNİNG ÜSTELIK DEVREDE!

Inter’in satmaya çalıştığı Guarin ile Çin’in Suning takımı dahi ilgileniyor. İnterli taraftarlar F.Bahçe ve Suning takımından gelen teklifleri hoşgörüsüz çeviren Kolombiyalı üzere toplumsal medyada kampanya başlattılar. Guarin’in benzeri dakika önceki İnter’den ayrılması gerektiğini söylediler.

Bir Cevap Yazın