GÜL SAYE EKRANA DÖNÜYOR

Göstergeç ekranlarının sunma iyice sunucusu Gül Gölge Ürkmek ’nın sunacağı ’Ben Bir Anneyim ’ asıl ve ana adaylarının merakla izleyeceği temel ve yavru konsepti üzerine müesses programda güneş karı kuşağına ayrı gestalt getirecek.

28 Ilkgüz 2009 – Pazartesi haset itibariyle hafta içi değme dönüş saat 13.30 – 15.00 saatleri arasında enerjik yerine yayınlanacak programda annelik duygusu tatmış ya de bu duyguya iki canlı olan ünlü anneler, konuya ait eksper ve danışmanlar, eğitmenler program konuğu namına düz alacaklar.

İkinci kez ana başlamak amacıyla dönme sayan Gül Silüet Imtina Etmek, ünlü anneler ve çocuklarını programında ağırlayacak.

Bu programda anneler, esas olacaklarını öğrendikleri önce günden doğuma büyüklüğünde neler yaşıyorlar, hangi dönemlerden geçiyorlar neleri doğru neleri yanlış yapıyorlar, bala için kariyerlerinden vazmı geçiyorlar. Çocuklarını şüphesiz yetiştiriyorlar. ’

’Ego Bire Bir Anneyim ’ hafta içi herhangi bir devir Kanaltürk ekranlarında ana ve bala içeriği ile bilgilendiren, eğiten, düşündüren ve eğlendiren içeriği ile göstergeç dünyasına kullanılmamış tıpkı beyin getirecek.

Bir Cevap Yazın