Gülden Mutlu’yu tayf heyecanı sardı!

Sabah’ta düzlük düz habere bakarak söz ve bestesi namına ait “Antipatik Odalar” şarkısı ve sonrasında yayımladığı “Unutamam Dedin” single’ı ile büyük muvaffakiyet elde fail Gülden Mutlu’nun önceki solo albümü “Sen Yokken Olanlar” Devam Çalgı Aleti etiketiyle çalgı aleti marketlerdeki yerini aldı.

Stüdyo süreci dokuz ay süren “Sen Yokken Olanlar” albümünde yer kayran kamu şarkıların meze ve bestesi Gülden Bahtiyar’ya ilişkin.

Hikayesine tanık olduğu kişilerin yaşadıkları hisleri şarkılarıyla dile getiren Gülden Bahtiyar, dokunmadan sevmeye razı gelenlerin, olacaklara amade kendini zamana teslim etmişlerin ve ikinci benzeri şansın varlığına inanları anlatıyor. Şarkılarındaki samimiyetin yaşanmışlıklarından geçtiğine inanıyor.

Albümün depar şarkısı olan “Yatsın Yanıma” yayınlandıktan gelişmemiş benzeri müddet bilahare listelerde dal sıraya yerleşti. Mecmu dijital platformlarda en çokça izlenen kliplerden biri oldu.

Albümün ikinci klibi sosyal medya’da bağlam gören ‘Gel da Yak’ şarkısına çekildi. Görümsetme önümüzeki günlerde çalgı kanallarında yayınlanmaya başlayacak.

Veli Üniversitesi Azamet Konservatuarı mezunu olan Mutlu, 12 Haziran Cuma Namazı haset Manzara Kahvesi Atakent’te hayranlarıyla buluşacak.

Bir Cevap Yazın