Gülgûn Feyman’dan hatalı telaffuzlara başkaldırı!..

tv8’dahi Sacit Arslan ve Akpelin Çini’nin sunumlarıyla ekrana gelen “Aramızda Kalsın”a bu sabahleyin maharetli spiker Gülgûn Feyman mihman oldu.

Feyman ekranda falsolu teleffuzlar özne spikerlere “Ekranda gösterişli muhabirler, spikerler öyle kusurlu teleffuzlar yapıyor ki posta saçını başını.. Çatla patla, kez saçını başını. Sinirlenmemek amacıyla artık izlemiyorum. Geçenlerde tekrar dinliyorum. Erkân diye tıpkı sözcük var.. Ekranda çok zarif aynı spiker bu kelimeyi tekraren erkan diye niteleyerek teleffuz etti.. İçler acısı bir kapsam var. Çokluk Öğretir’i haddinden fazla beğenerek izliyorum. Bulak Iyi var onu haddinden fazla beğeniyorum. Ekranda akla yatkın soru sorabilen adam haddinden fazla bir iki” diye niteleyerek reaksiyon gösterdi.

Ateş Parçası spiker, Sabat Tümer ile ilgilendiren yöneltilen soruyu ise “Show TV’bile çalışırken Nuri Çolakoğlu, ‘Sana hostes birini göndereceğim’ dedi. Çokça kişmiri, deneyimsiz ayrımsız bayan yanıma gelerek olgun spikeri olmayı istediğini söyledi. Ego de ‘Hemen fen spikeri olunmaz. Ego bu atlaya zıplaya gelenlere ders vermiyorum’ cevabını verdim” şeklinde yanıtladı.

İzlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın