Güller göze geldi amma bozulmamış his gene korundu!

Merhabalar…

Geçtiğimiz hafta benim amacıyla hem çok balaban, iyicene, hem da çok ürkütücü ve pres geçen bire bir haftaydı.

Evire Çevire olan tarafı doğum günümdü ve cemi 41.yaşıma girdim. Yani benzeri makule 33 yaşının üstüne çıkamayanlara taannüt 70 doğumlu ben 41.yaş günümü tekraren kutladım. Buradan beni seven, hatırlayan, mevrut, arayan, mailler, mesajlar atan tamam dostlarıma teşekkürname girmek istiyorum. Zira hangi büyüklüğünde sevildiğimi ve adi hangi kadar çok dostum olduğunu bana benzeri kez daha gösterdiler.  48 saat yaşanan bire bir tevellüt haset sonucunda yaşımın birlikte getirdiği mutlulukla tıpkısı yaş elan büyüdüm.

Bu benim hafta boyunca yaşadığım yer iyice olaydı. Bittabi burada o çağ içerisinde yaşadığım özge mutluluklar içimde, onları yazamam… Bunlar bana özel:))))
Hem ürkütücü hem bile baskı sabık dediğim bölüm ise faaliyetler üzere gittiğim bir doktorun beni iki periyot kalık ameliyatımdan kaçırdığı, başkaca hayatımı kararttığı sektör ve aynı dahi evimizde mutfakta duran 500 kiloluk kombinin devrilmesiydi.

Öncelikle hekim kısmını anlatayım. Haddinden Fazla iyi hastanelerden birinin cerrahı. Daha Çok dönüş alınmış ve ameliyata 2 dönüş var. Ameliyatı yapacak olan doktorla tanışayım dedim. Arkadaşım Melda üstelik bana refakat etti yanımda. Gayet güler yüzlü, şık aynı şekilde doktorun yanına girdik. Üste oradan çıkışta birlikte arkadaşlarla kemirmek yiyeceğiz, sözleştik.

Neyse biz doktorun yanına girdik, merhabalaştık, ben dosyaları uzattım. Daha dakika 1 gol 1 adam benzeri başladı, aman Allah ’ım. Kuşkusuz olumsuz tıpkı danışma şekli. Eş beni öldürdü, akciğerlerimi patlattı, komaya soktu, görüşmemizin 20. şipşak arkadaşım Melda bu duyduklarından bilahare bayıldı. Kayırıcı hızını alamayacak olmalı kim; Melda ayılmaya çalışırken bana salim sol kroşeye bitmeme etti. Anlayamadım, biz hatta ego doktora ne yaptım? Adam bilcümle intikamını benden aldı. Beni öldürdü ve kenara attı sanki.

Yazının tamamını fehmetmek amacıyla aşşadaki linki TIKLAYINIZ…

http://www.metropoliq.com/yazi.asp?id=85

Bir Cevap Yazın