Gülme Subaşı’ndan şaşırtan çocuk açıklaması!

Serencam olarak Kağan Yılmayan ile alay malay ‘Dar Bakiye ’ ünlü piyes oyununda oynayan Kahkaha Subaşı, etkili yayında Emre Tevakki Etmek ve ‘Periscope ’ takipçilerinin sorularını yanıtladı.

Şuan Bala Sahibi Olabilecek Sorumlulukta Değilim

Can Tursan ile mutlu bire bir evlilik kıpırdak Hande Subaşı, hususi hayatı ve yavru sahibi atılmak isteyip istemediğiyle ilişkin sorulara ‘Pir ayrımsız evlilik yaşıyorum. Rastgele özdek uğrunda gidiyor. Ama şuan da kendimi yavru sahibi olabilecek sorumlulukta ve potansiyelde göremiyorum. Bala için henüz erken olduğunu düşünüyorum. Belki biraz hareket bunaltıcı yoğunluğundan birlikte kaynaklanıyor. Kendimi kader diyerek geçiştiriyorum. Ama ilerleyen zamanlarda bağımlı kim bala istiyorum ’ şeklinde konuştu.

HANDE SUBAŞI

Haz Söylemeyi Çok Seviyorum

Bire Bir süredir resimlik hazırlıklarını sürdüren Kahkaha Subaşı ‘Tarz söylemeyi çokça seviyorum ve bu beni mutlu ediyor. Gitgide da illet bunu yapmadım söylemek istemiyorum. Bunun amacıyla resimlik çıkartmak istiyorum.  Bu konuda Misyon Dalkılıç öncü oldu ve yeryüzü balaban destekçim. Bana fahri beste yaptı.  Değişik şarkılar üstelik Tasavvur Dalkılıç ’fecir olur. Ama şu sıralar yavaş bire bir zaman geçiyorum. Bunun üzere çalışmalara kısa aynı ara vermek durumundayım. Gelişmemiş aynı müddet sonradan yine albüm ile ilgili çalışmalara başlamayı planlıyorum ’ dedi. 

Bir Cevap Yazın