Güneş’ten yengi yorumu

CİHAN’üstelik meydan düzlük habere göre maçın ardından düzenlenen matbuat toplantısında mütekellim Tarih, “Oynadığımız oyunla türe ettiğimiz bir yengi aldık. Geride kalan 15 maça baktığınız antlaşma bildirme gür futbol oynayan takımıyız bu doğru fakat bize bazı bazı karşıt tepiyor.” diyerek, şöyle bitmeme etti:

“Grup yarışına bitmeme ediyoruz. Artan iki maçı dahi kazanıp reis kendisine evvel yarıyı angaje etmek istiyoruz. Kalecilerimizden memnunuz. Bizim ayrımsız kaleciye ihtiyacımız var amma 2 kalecimiz olduğu amacıyla var. Miğfer Ensesi Kalın bizim kalecimiz. Onda tıpkı dava namevcut. Beşiktaş camiasının ona ehil çıktığını düşünüyorum.

Bizi bol futbol yüzünden olumsuzluğa sürüklemek isteyen ayrımsız hizip var. Ne büyüklüğünde ferah şeyler yaparsanız yapın eleştiri alırsınız. Butlan yapıldığını düşünüyorum. Lizbon maçında birlikte burada olduğundan elan ongun oynadık ama orada günah yaptık. Bökelik yarışında Fenerbahçe bile gür gidiyor, tığ üstelik ongun gidiyoruz. Galatasaray’ın yabansı oyuncuları ve hocası var. Önümüzde tahakküm bir Osmanlıspor maçı var. Orada de kaldırmak istiyoruz.”

Mavera yandan Şenol Sıra, Mustafa Denizli ’nin hakemi eleştirmesiyle ilgili benzeri soruya, “Mustafa hocanın lafının konusunda bahis söylemem. Hem arkadaşım hem de ongun sarıklı. Onu sebep söylediğini bilmiyorum. Bence yargıcılık bire bir görüngü yoktu. Herhalde yeni yöntem bu.” cevabını verdi.

Bir Cevap Yazın