Güzelliğinizi ‘kontrol’ edin!

Bugün’den Dilara Tahmaz’ın haberine bakarak elan zinde ve fena hâlde olma için verilen savaşta, kadınlar teknolojinin nimetleri sayesinde seçme güzeşte dönme saflarını güçlendiriyor.

Eskimemiş çıkan kremler, cilt bakım seansları ve estetik müdahalelerle daha ışıldak ve çarpıcı ayrımsız görünüme ittihat etmek isteyenlerin en beş altı fiziki sağlıkları büyüklüğünde bedenî güzelliklerini üstelik ihmal etmemeleri gerekiyor.

Bilcümle bu hedefleri akıllıcasına bire bir stratejiyle gidermek amacıyla evvel hamle işin merkezine ağmak! Mecmu birlikte bu noktada sonuç dönemin popüler uygulaması Beauty Check-Up (Gösteriş Check-Up ’ı) imdada yetişiyor!

ANNEM KABIL Mİ YAŞLANACAĞIM?

Beauty Check-Up, “Sağlığınız üzere check-up yaptırıyorsunuz, olur ya güzelliğiniz?” aforizma ’suyla yola çıkan tıpkı uygulama. Türkiye ’de Renee Clinik tarafından başarıyla makbul yöntem, yaşlanmanın kaçınılmaz etkilerine karşı civar müdahaleyi yer akıllıcasına tekniklerle gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Beauty Check-Up ’la ““Annem çok er yaşlandı, acaba ben dahi onun kabil mi olacağım, Güneşlenmeyi çokça seviyorum, yüzümün lekelenme riski var mı, Dinç ara vermek istiyorum fakat çalışmalar ve kremler ortada bocalıyorum. Cildime genişlik akla yatkın formül hangisi” kabil soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

PLASTİK OPERATÖR VE GÖRK KOÇU DEVREDE

Uygulamanın plastik cerrah analizi aşamasında; kap, kap altı, adale, ferah nesiç ve kemikler alanında ehlihibre tıpkısı plastik cerrahın tecrübeleriyle değerlendiriliyor. Arkası Sıra tutkun, görk koçu eliyle ayrı benzeri değerlendirmeye elbette tutularak bedii normlar açısından mercek altına alınıyor. Sonunda kişinin adeta güzellik geniş haritası ortaya çıkarılıyor.

STRATEJİNİZİ BELİRLEYİN

Beauty Check-Up ’la rastgele ay farklı tıpkısı krem denemekten, estetik müdahale başvurma konusunda bocalamaktan ya dahi kozmetik bloglarında okuduğunuz cihazlar arasında yeğleme yapmaktan kurtulabilirsiniz. Kişiye adeta şüphesiz ayrımsız misil izlemesi gerektiği yönünde harita çizen bu uygulamayla bugününüzü ve geleceğinizi görerek doğru uygulamaların takiben gidebilirsiniz.

Kimi kadınlar 30 ’lu yaşlarından itibaren ayran budalası ayaklarıyla savaş etmeye başlar, bazı kadınlarsa 40 ’a merdiven dayamalarına rağmen büzüşük nedir bilmez. Siz ak yazılı olanlardan mısınız, yoksa ercecik güçsüzlük etkileriyle savaş mi edeceksiniz? Beauty Check-Up ’la kafanızdaki istifham işaretlerini çözebilirsiniz.

4 ADIMDA BUGÜN VE YARIN

Renee Clinic bünyesinde gerçekleştirilen 4 kademeli aynı teknoloji ile güzelliğinizin check-up ’ı çekilirken; hem cildinizin tipi belirleniyor hem bile sizi gelecekte bekleyecek belkili problemlerinin farkına varabiliyorsunuz. Bugünün nitelik tespiti tamamen kişiye özel yaklaşımlarla yapılıyor ve böylelikle aracın direksiyonuna şahsen siz geçebiliyorsunuz. Elhasıl yaşlanmaya karşı cephelerinizi güçlendiriyorsunuz!

DNA ÖRNEKLEMESİ ÇIKARILIYOR

Beauty Check-Up 4 aşamadan oluşan bire bir aplikasyon. Geçmiş girişim olan Bilgisayar Analizi ’nde; kırışıklık, sıkıntılı ve huy yolları teknolojik tıpkısı değerlendirmeyle belirleniyor. Edimsel nitelik tafsilatlı yerine ortaya konulduktan sonraları, espas Genetik Analiz aşamasına geliyor. Bu bölümde hastanın DNA örneklemesi ile kalıtım bilimi adına yaşlanma sürecinde yüz yüze kalacağı riskler ortaya çıkarılıyor. Böylecene büzüşük ve sarkma kabilinden mesail henüz başlamadan bilimsel bir öngörü ortaya koyuluyor.

Bir Cevap Yazın