Habertürk’de ’’Muhteşem’’ tartışma

Show TV Genel Müdürü Saner Değer Habertürk yayınında kötü patladı

Ayar, RTÜK ’ün uyarı cezasıyla ilgilendiren, “Mukteza hakkımızı mahkemelerde arayacağız. Bu ceza beni bizzat çok üzdü. Ego tıpkı günlerde RTÜK üyeleriyle görüştüm. Onlar de bana kendilerine ulaşan ihbarlarla ilişik namına fiziki engellerle karşılaşacağımızı anlattılar ve titiz olmamız gerektiğini söylediler. RTÜK ’ad böyle tıpkı müeyyideyi uygularken benzeri im kuruluşunun hakeza tıpkı tehditle karşı karşıya kalması yerinde da ayrımsız ayıplama açıklaması yapmasını üstelik bekliyordum.” dedi.

Değer, Bülent Arınç ’ın açıklamalarıyla ilişik soruyu, “Bülent As ’mağara bu açıklamayı yaptığında diziyi seyretmediğini biliyoruz. Ego Sayın Vekil ’ın sağduyusundan eminim. Seyretmiş olsaydı Osmanlı ’nın bildirme görkemli dönemini yaşatan Kanuncu Melik Süleyman ’ın anca tıpkı ilişkinin bizim ekranımızda olabileceğine ihtimal vermediğini düşünüyorum.” şeklinde yanıtladı.

Ayar şöyle devam etti:

“Türkiye ’birlikte enteresan ayrımsız şekilde gündem değiştiriliyor. Nüfusun yüzde 50 ’sinin bu diziyi seyretmesini 3-5 dakikalık eş sahnelerine bağlıyoruz. Bu Osmanlı ’ya taşlama. Osmanlı ’nın idare düzenini gene hatırlattığımız üzere üstelik çok memnunum. Şurupla bade karışır diyerek şerbet dediler. Şerbet diyerek üstelik defalarca vurgulandı. Kategorik hatalarımz da türlü. Zaman bu boyutta bu ağırlıkta bir yapım çokça az yapılmıştır. Birileri çıkıp keşke henüz değişik şeyler yağpsaydı. Yüzde yüz açkı olan ayrımsız şeyden bahsediyoruz. Ben Osmanlı ’ma sizlerden elan gür ehil çıkıyorum.”

Türkiye ’de Osmanlı ’evet olan ilginin diziyle artacağını kaydeden Derece,  Kurtlar Vadisi ’nde da analog şeyleri yaşadıklarını hatırlattı.

Beğenilerini dile getiren binlerce telefon aldıklarını söyleyen Derece, “12.5 milyon hanede bu saf izlenmiş. Bazıları birlikte beğenmemiş cins. Ama beğenenlerin hakkı yok mu?” dedi.

Bir Cevap Yazın