HABERTÜRK’LE ARAMIZDA SEVGILI YOK!

Sabah Yeli Tümer, güzeşte hafta evvel bölümü yayınlanan Film Yıldızı Televizyonundaki “Süperstar Ocak” yarışmasında Ajda Pekkan ve Gökhan Özen ile birlikte jüri üyesi namına vadi alıyordu.

Yaz dönemi zımnında Habertürk Televizyonunda hafta arası seçkin akşam yaptığı “Sabah Yeli Tümer ’le Bu Akşam” programına Eylül ayına büyüklüğünde açıklık veren Saba Tümer, yaz döneminde Star Televizyonunda sürecek olan yarışmada yargıcılar kurulu olmayı kabul etmişti.

Bu dönüş yayınlanan ara sıra haberlerde; Habertürk TV ’nin Sabah Yeli Tümer ’e bu yarışmadaki yargıcılar kurulu üyeliğinden hava resti çektiği ve Habertürk TV ile Sabar Tümer ortada iri tıpkısı sevgili yaşandığı düz alıyordu.

İşin aslını hıfzetmek üzere Saba Tümer ’i aradım. Sabah Yeli Tümer açık yüreklilikle olayı bana anlattı. Noktasına virgülüne dokunmadan Saba Tümer ’mağara görüngü ile ilgili anlattıklarını size aktarıyorum.
“Sacit abi, bana programın yapımcılarından öneri geldiğinde, tutkun bulunduğum ve program yaptığım Habertürk Televizyonuna sormadan programda jüri üyesi yerine meydan almayı kabul ettim. Ancak, programın tanıtımları ekranlarda yayınlanmaya başlayınca, Habertürk TV yönetiminin umde adına çalışanları ile ilgilendiren başka benzeri kanalda çalışmaları durumuna ısıdam bakmadıklarını öğrendim. Programın yapımcılarına kortej verdiğim için Habertürk TV yönetiminden hususi müsaade alarak program yapımcılarını edisyon durumda tutmak amacıyla önce Süper Film Yıldızı programının önceki bölümünde düz aldım. Fakat önümüzdeki hafta yayınlanacak olan ikinci göz üstüne benim dahi daha aynı bilgim yok. Yayınlanacak ikinci bölümde yargıcılar kurulu üyeliğimin bitmeme yazar etmeyeceğini henüz ben birlikte bilmiyorum. Bu konuda bire bir gelişme olursa ben gene açıklamamı yaparım”

Sabah Yeli Tümer ’mağara laf ile ilgili açıklaması bundan ibaret. Habertürk TV ile Saba Tümer ortada bire bir dava namevcut. Habertürk TV unsur kendisine kişi kanalında izlence özne insanların benzeri apayrı programda vadi almasına alın bire bir formaliteci sergiliyor. Bu da onların sunu katıksız hakkıdır.

Saba Tümer ’in Süper Film Yıldızı yarışmasında kayran alıp almayacağını ilerideki günlerde bilcümle alay malay göreceğiz. Ancak şu anda Saba Tümer ve Habertürk Tv beyninde benzeri dava yok…

Sacit Aslan
www.sacitaslan.com

Bir Cevap Yazın