Hakan Gülseven yazdı:

Sezen Katarakt dayanılmaz aynı karı! “İnandığım şeylerden ‘sapma olmadı. Seçme şeyde olduğu üzere bende bile mütebeddil ve gelişen şeyler oldu. Onun dışında durduğum yerde duruyorum. Amma ‘Yetmez amma evet’ meselesini soruyorsanız… Birileri bize bu ülkede temelli barışı tesis edeceğine ve evrensel ahbaplık kuralları zarfında Türkiye’yi demokratikleştireceğine dair bir kortej verdi. Ego bile bu vaatlere yıldız tanıdım…”

Ya, hakeza işte… Sezen Aksu majör gönüllüdür, yıldız tanıyan tıpkı insandır…

12 Ilkgüz 1980 askeri darbesinin ardından Kenan Evren ’e bile baht tanımıştı.Türk Silahlı Kuvvetleri, ülkemizde herhangi bir şeyin çıkmaza girdiği bire bir dönemde yönetime halk koymuştur. Bence zamanında ve yerinde benzeri karar alınmıştır. Halkımıza adamakıllı ve güzel olmasını diliyorum” demişti. Bunlar böyledir.

Aslında ‘Sezen Katarakt pişkinliği’ diye tıpkı bahis etmek geçişsiz literatüre. Desteklediği askeri darbenin arkası sıra cunta marifetiyle idam cezası edilen Erdal Muazzez amacıyla haz yapıp çalgı aleti sattı Sezen Aksu.

Desteklediği AKP, Ali İsmail’i tekmelerle öldürdü; Sezen Katarakt, Mürtefi İsmail üzere dahi şarkı yaptı, saz sattı… Sonraları, tabii, Sezen Aksu ‘nazik sanatkâr’!

Besteler ter, emsal Tertemiz Değiliz ’i Phantom ofthe Opera ’dan araklayıp yapmış ama olsun, balaban sanatçı… Tıpkı üstelik öyle soldan soldan konuşuyor evet, bayılıyorlar ona… Çoğu ‘solcu’ olan tıpkısı nüfusun mir tacı bütün Sezen Aksu…

Biz ise bunları yazdıkça ‘huysuz’ oluyoruz haliyle… Hangi yapmalıyız?

HAKAN GÜLSEVEN’İN AZ GAZETESİ’NDE SAHA DÜZLÜK YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ…

Bir Cevap Yazın