Hakan-Sır çiftinden özel açıklamalar

Doğmamış çocuklarına özel kaset yaptılar

Hakan Hatipoğlu Gizem ’e dünyaevi öneri yazar ’Peki ’ cevabını aldım. Sonra ikimiz de bekâr başımıza adanın benzeri köşesine çekildik. 5 ’er dakikalık kaset doldurduk. Kasetleri birbirimize göstermedik. Bu kasetler gitgide gelecek çocuğumuza mektup niteliği taşıyor. Çocuğumuz kasetleri izlediğinde esas-babasının aynı adada birbirine nasıl aşırma olduğunun hikayesini uzun uzadıya öğrenecek” dedi.
 
” ’Survivor Adası ’nda önceki şeb”

Sır Akın ’Survivor Adası ’ndaki evvel gecesinde çokça baskı uykuya dalabildiğini anlatırken; gazetelerde kayran alan ’Battaniye ipliğiyle kaşlarını aldılar ’ haberiyle ilgilendiren “Kıl, tüy işine henüz ilkin epilasyonla ilaç bulduğumuz için şanslıydık. Kaşlarımızı da battaniye ipiyle alıyorduk.” dedi.

SURVIVOR YARIŞMACILARININ FOTOĞRAFLARINI YOK ETMEK ÜZERE TIKLAYIN
 
’Kız istemek yarışmaktan baskı ’

Sevgilisi Sır Atak ile 1 kamer sonraları nişanlanacağını, 2011 yazında üstelik evleneceklerini belirten Melik Hatipoğlu ’kız isteme törenini ’bile şöyle anlattı: “Sır ’i ailesinden istemek, adada yarışmaktan çokça daha zordu. Temel ve babamı alıp Gizem ’lere gittik. Tekmil 20 kişiydik. Kimseden ’çıt ’ çıkmıyordu.”

Bağlı Olmak üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ…

Bir Cevap Yazın