Hakan Uzan’ın ‘telekız pazarlığı’ belgesel oldu!

Sabah’tan Yüksel Aytuğ’un haberi… Digiturk platformu üzerinden im eden kriminal vaziyetler ve polisiye kanalı IDX’de (Investigation Discovery Xtra) ahzüita geceleyin yarısı şaşırtı tıpkısı diyalog ekrana geldi. O sırada IDX kanalını izleyen Türk seyirciler balaban benzeri alışılmadık yaşadılar.

Canavar Anneler ünlü reality show-belgesel karışımı yapımda ABD’nin yeryüzü ünlü fuhuş patronlarından biri yerine gösterilen Michelle Braun’un adının karıştığı olay, canlandırmalar eşliğinde ekrana taşınıyordu.

Hollywood’un iyicene kızlarını, zengin gelişim adamlarına pazarlayan kadın yârenlik tellalının ayrımsız duruluk ‘Türkiye’nin genişlik şişman GSM şirketlerinden birinin sahibi Melik Uzan ile konuşması’ canlandırıldı. Hakan Uzan’a koşa kardeşi kabil mümasil oyuncu, kadına şöyle diyordu: “Benim çokça koca misafirlerim oluyor. Onların gönüllerince eğlenmelerini rağbet ediyorum. Bu konuda bana apotr kabil misiniz?”

Gerçekte Michelle Braun’un, Melik Uzan’a telekız pazarladığı iddiası, adlı Rolling Stone dergisinde Michelle Braun ile yapılan aynı söyleşide gündeme mevrut, ‘Los Angeles’ın Seks Kraliçesi’ antetli röportajda Braun,Hakan Uzan üzere beş kilitsiz küreksiz otelde Eş kurdum” demişti. Bu mülakat, gazetemiz Sabah ile alay malay mütehammil haddinden fazla gazetenin manşetlerini süslemişti.

Sektörde ‘Nici’ harf adıyla maruf Braun, kariyerinde zirveye ulaşmasında Türk işadamı Hakan Uzan’ın çok majör tıpkısı azamet oynadığını açıklamıştı. Braun, Melik Uzan’la tanışma hikayesini şu sözlerle anlatmıştı: “Uzan’la tanıştığımda 24 yaşındaydım ve ikinci çocuğuma hamileydim.

Bire Bir sabahleyin saat 03.00’te Melik Uzan bana nabız attı.

Benden kendisine dört akak arkadaşı göndermemi istiyordu.

Kendisini özellikle porno yıldızları ve Playboy kızlarıyla bire bir araya getirmemi isterdi. Bayağı kızlarla işi olmazdı. O periyot Türkiye’ye sunu er tayyare saat 06.00’daydı ve Fransa üzerinden aktarmalıydı.

Süratle kızları uyandırdım ve Türkiye’ye yolladım. Bu, onlar üzere parası ödenmiş bir gezi gibiydi; çokça hoşlarına gitti. Uzan, bu yolculuk karşılığında bana parçalanmamış 25 bin dolar ödedi. Hakan Uzan koruma aracı kızlar amacıyla aynı yılda yaklaşık 3 milyon dolar harcadı.” 

Bir Cevap Yazın