HAKKI DEVRİM’DEN ŞOK SÖZLER!

Okan Bayülgen ’mağara geçmiş akşam ilk kez yayınlanmaya başlayan Medya Kralı ünlü programının ilk bölümünde güvenilmez benzeri görüngü yaşandı. Okan Bayülgen ’in gelişigüzel programı sunduğu Hakkı Inhina, Bülent Ersoy ve Osmantan Erkır için söylemediğini bırakmadı.

Bülent Ersoy ’un Postar Doğuluca yarışmasının faal yayınında müsabık Dinamit ’in göğüslerinin silikon olup olmadığı kontrolünü yaptığı dakikaların videosu Iletişim Araçları Kralı programında yayınlandı.

Olayı izleyen Hakkı Inhina “Ki bu programın yapımcısı” diye sorunca Okan Bayülgen “Osmantan Erkır” cevabını verdi. Bunun üstüne Hakkı Devrim “Osmantan baskısız ve düşkün benzeri adamdır. Etken yayında böyle tıpkısı şeye zahir cevaz verir. Kendisi düşkün ve baskısız benzeri adamdır” dedi.

Okan Bayülgen duruma müdahale etmeye çalışırken “Osmantan ’ın ayrımsız suçu yok, Bülent Ersoy karşısında dizge onulmaz, bana sorsa, Okan gel memelerini elleyeceğim dese tıpış tıpış gider elletirim” deyince Hakkı Devrim ’den elan sakil sözler geldi.

Hakkı Bükülme, Bülent Ersoy amacıyla; “Ego bu kadına ekranlarda bu kadar müsahama gösterilmesine karşıyım. Kim oluyor, kendini hangi zannediyor. Tıpkı bile aklık Türki konuşuyorum diyor. Telaffuzu üstelik hatalı,  o ki Türkçe konuşmak ki? Bu enerjik yayında yaptığı terbiyesizliktir. Bu ağız ağıza aynı rezalettir. Terbiyesiz benzeri insandır.” Dedi.

Bir Cevap Yazın