‘Hamza telefonlarıma çıkmıyor’

Takvim’üstelik düz düzlük habere göre Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli Soluk-Kırmızılı takımın başına geldikten bire bir hafta sonraları basın mensuplarıyla benzeri arkadaşça toplantısı gerçekleştirdi.

Bando hakkında makro bilgiler veren Denizli Hamza Hamzaoğlu ile görüşmek ve takım karşı vukuf almak istediğini fakat namına ulaşamadığını söyledi. Denizli, “İmza attığım dönme Fatih Anlam ve Hamza Hamzaoğlu ile görüşeceğimi söylemiştim. Bu takımı Fatih Fehva kurdu. Geçmiş onu aradım. Bana tıpkısı saatini ayırdı. Herşeyi benimle paylaştı. Elan sonradan Hamza hocayı aradım. Fakat telefonu çaldı ve ulaşamadım. Yardımcısı Yıldırım hocayı aradım ona Hamza hocayla görüşemediğimi söyledim. Ama bana dönmedi” diye niteleyerek konuştu.

FAZLA DEĞİL… 2-3 MAÇLIK FARK VAR

Takımla ilgilendiren görüşlerini paylaşan Maharet Direktör Mustafa Denizli yarıştan kopmadıklarını belirtti. Aha Mustafa Denizli’nin sözleri: “Yarış kelimesi Galatasaray’ın ikizi gibidir’. Yarışma varsa Galatasaray vardır. Galatasaray’ın futbolcuları bu farkı kapayabilecek yetenekte… Azami 2-3 maçlık fark var. Bu Galatasaray için benim üzere futbolcularım için asla balaban farklar değildir.”

2 HAFTA SONRA HERŞEY EVCIL NAMINA OTURUR

“Hayatım boyunca hakeza geriden takip ettim. Bunlar haddinden fazla rahatlıkla telafi edilebilir. Daha kötüsünü birlikte gördük. Bunlar bizim üzere sıkıntı değil. Galatasaray’ın bibi yüzdelik 51 şampiyona şansı var. Galatasaray’ın herşerde bu şansı vardır. istemimi oturtmam 2 hafta alabilir. Bugün ilk kez takımla alay malay tesisin dışında tıpkısı yerde olacağız. İki haftadan sonraları herhangi bir özdek evcil yerinde olacaktır. Bu devir dilimi birbirimizi fark etmek namına gereklidir.”

KÜSLÜKLERİN YAŞANMASI ÇOKÇA DOĞALDIR

“Bu süreçte mızıka, tesis, yönetimi, herşeyi adım adım tanıyacağım. Hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu yolculukta bazı bazı sendeleriz. Ama düşmeyiz. Küslüklerin yaşanması doğaldır. Aynı teknikçi bunlara şaşırmamalı. Bu sorunları ben Florya’da bitireceğim. Mezhep tefek sorunlar vardı. Ben bu ayak topu ailesi olarak bunları bitireceğim. Ben derken kendimden bahsetmiyorum. Ekibimden bahsediyorum. Ben merkezindeyim. Öncelikle kendim halletmeliyim. Ayrımsız takımda mesail yoksa takım değildir.”

TELEFONU BOZUKLUK AÇMADI?

Hamza Hamzaoğlu’nun görevdeyken Mustafa Denizli’nin G.Saray yönetimi ile temasa geçtiğini öğrendiği ve bu nedenle telefonunu açmadığı kanıt edildi. Ancak Hamzaoğlu’na mail çevreler “Hamza hoca ancak dışındaydı. O nedenle kimin aradığını görmemiş gibi. O Mustafa hocayı haddinden fazla sever” dediler.

Bir Cevap Yazın