Hamzaoğlu’na antipatik duş!

Arena’üstelik Hamzaoğlu’na iri yepyeni

Hürriyet’te saha düzlük habere bakarak Hamzaoğlu’nun daim geçmiş 11’üstelik felek verdiği Sabri ve Bilal Gücük da yedek kaldı.

Ve Galatasaray’üstelik beklenen oldu… Zerrin kırmızılı takımda görevden alınan beceri direktör Hamza Hamzaoğlu’nun yer çok model verdiği adlar beyninde meydan kayran Sabri Sarıoğlu ve Bilal Bodur, Antalyaspor maçında sakınım soyundular.

Hamzaoğlu’nun gönderilmesinin ardından arızi yerine ustalık direktörlük görevine getirilen Claudio Taffarel, Sabri’nin adına Jason Denayer’i, Bilal’in yerine dahi Jose Rodriguez’i önce 11’de sahaya sürdü.

CHEDJOU BILE SAKINMA KALDI

Hamza Hamzaoğlu’nun tafsilatlı müddet sakınma bıraktığı Ahi Kayaç birlikte, Aurelien Chedjou’nun namına önceki 11’bile forma giydi.

Chedjou, Süper Lig’in 3. haftasındaki Torku Konyaspor maçında sakatlanmasının ardından sahalara ancak 7. haftadaki Medipol Başakşehir maçında dönerken, bu müsabakanın ardından ligde 5 ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde 2 olmak üzere serencam 7 resmi maçın 6’sında oynamıştı. Akıbet 7 resmi maçta sadece Eskişehirspor’a cebin oynanan müsabakada kayran almayan Kamerunlu müdafi, diğer 6 maçın hepsine 11’dahi başlayıp, 90’ar dakika sahada kaldı.

SABRİ AKIBET 6 MAÇIN TAMAMINDA 90 DAKIKA OYNAMIŞTI

Sabri Sarıoğlu ise takımının 4’ü loda, 2’si UEFA Şampiyonlar Ligi koyulmak amacıyla serencam 6 resmi maçının tamamında 90 dakika süre almayı başarmıştı.

Değişik taraftan, Antalyaspor maçına mevrut taraftarların Hamza Hamzaoğlu için herhangi bir nümayiş yapmamaları ilgi çekti.

Solgun kırmızılılar bu konuda samut kalmayı tercih ederken, Antalyaspor taraftarları maçtan geçmiş iki el güdük sürelerle Hamza Hamzaoğlu’ diyerek nağme tuttu.

Bir Cevap Yazın