Hamzaoğlu’ndan ‘mesaj’ yanıtı!

Takvim’birlikte vadi kayran habere göre Galatasaray’dan ayrılan Hamza Hamzaoğlu NTV Spor’a birbirinden çarpıcı meşruhat yaptı. Mustafa Denizli’nin telefonuna yanıt vermediği iddialarından gündemdeki bir nice konuya kadar değinen Hamza Hamzaoğlu’nun o açıklamaları şöyle: “Mustafa sarıklı beni aramış ulaşamamış, ego aradım ulaşamadım. Dar dışına çıktım, çokça telefona andırmak istemedim. Mustafa sarıklı anlaştığında ‘Hayırlı olsun’ diye kaygı attım. Esbak aradım konuştum mesajımı görmemiş. Kendisiyle sakim saat takımla ait bazı şeyleri konuştuk. Karşılıklı birbirimize ayrımsız çeşit ulaşamadık. O benim hocamdır. G.Saray’da muvaffakiyetli aynı grup var. Bu benek farkına taraftarımız takılmasın.”, “İlerde elan hararetli aynı şekilde G.Saray’a görünmek isterim. İlerde kulübüm beni gine çağırırsa sakim mütezayit hedeflerimize ulaşmayı iştiyak ediyorum. Şu anda bana bire bir öneri bulunmayan. Biraz rahat etmek istiyorum.”

BAZI ANLAŞMA KASITLI YERINE YIPRATMAYA ÇALIŞTI

“Galatasaray’birlikte beni haddinden fazla yıpratmaya çalıştılar. Hele gâh gazeteciler benim amacıyla aheste eleştirilerde bulundu. Basın tarafından kasti kendisine yıpratılmaya çalışıldık. 1 sene böke olduk, sanırım 2 şampiyonluk aşkın olurdu.” “G.Saray’dan ayrılacağım dönüş sabahleyin idmandaydık Cenk aradı Fatih İşbecer’in beni kulübe çağırdığını söyledi. Ahbaplık Etmek amacıyla odaya girdik komutan karşıladı beni. Oturur oturmaz yolları ayırmak istediğini söyledi. Sebebi Umut’la ait açıklamalarımmış.”

İBRAHİMOVİC BİZİM BANDAJ ALANIMIZDA DEĞİLDİ

“Galatasaray’de muvaffakiyetli tıpkı zaman geçirdik, geldiğimiz devir yara tıpkısı dönemdi fakat dolgunca işlemler yaptık. 3 kupa fücceten aldık. Bu zaman üstelik ongun ayrımsız topluluk bıraktık. Atletico Madrid maçından çok ümitliydim kazanabilirdik. Bu seneye baktığımızda hedeften sapan aynı G.Saray yoktu.” “İbrahimovic bizim bandaj alanımızda değildi. Iktisadi adina böyle tıpkı transferi boşaltmak zordu. Bruma’nın Telles’in kiralanmasını istemezdim amma önümüzdeki yıllara kadroyu hazırlamak istedik.”

GELDİĞİMİZDE BURAK BÜTÜN OFSAYTA DÜŞÜYORDU

“Ego gelişigüzel oyuncunun maksimumu vermesi için çaba gösterdim. Bunun üzere üstelik bazı yöntemler vardır. Burak’tan mahsul kabul etmek amacıyla seçkin yolu denedim. Tığ geldiğimiz zaman sürekli ofsayta düşen bir Burak vardı ve bunu biraz törpülemeye başladık. Bire Bir müddet iyi gittik ama henüz sonraları Burak gene kişi stiline döndü. Sivas’ta de hele Umut’u oynatmadım. Podolski ile başladım ki Burak gereken mesajı alsın. Benim hiçbir oyuncuyla sorunum gayrimümkün. Budaklı oyuncu ile çalışmam.”

MARİO GOMEZ GEÇMIŞ TERCİHİM OLMADI

Galatasaray’ın bozuk hocası Hamza Hamzaoğlu Mario Gomez’le ilgilendiren olarak, “Gomez ile ilgilendiren bambaşka planlarımız vardı. Avusturya’dahi Cüneyt ağa ile Mario Gomez yeniden gündeme geldi. Ego Niasse tarzında ayrımsız oyuncu istedim ama henüz sonra Gomez’e müşteri gözüyle aynı henüz baktık. Fiorentina’dahi gür şeyler yapmadı ancak biz gine de konusunda gittik. Bize 9 milyon Euro’luk benzeri maliyet çıkardılar.

BİLAL ALMAŞIK DEĞİLDİ

Beşiktaş ise başka tıpkı yöntem deneyerek bu futbolcuyu transfer etmeyi başardı” ifadesini kullandı. G.Saray Esk Maharet Direktörü, Hamza Hamzaoğlu Bilal’in transferiyle ait namina da, “Biz Bilal Kısa’yı Melo’nun alternatifi yerine almadık. Tığ 2.5 milyon Euro’luk Dzemaili’yi almaşik olmasın dedik, 750 bin Euro’ya Bilal’i mütenavip yapalım dedik. G.Saray transferleri ilk defa artı ile kapattı. Bu birlikte haddinden fazla yetişkin benzeri. Ekonomiyi de ölçü almak gerekir” diye niteleyerek konuştu.

SNEİJDER BENİ ARAYIP KONUŞTU

Sneijder’in ayrıldıktan bilahare kendisiyle telefonda görüştüğünü söyleyen Hamza Hamzaoğlu, “Söylediklerinin kavisli yere çekildiğini söyledi ve bando kendisine bazen şeyleri yapmamız gerektiğini telmih ettim dedi. Benim kendisiyle bire bir sorunum yok. Bundan sonrası kocaman. Takılmamak gerekir. Bereketli tıpkı bando var ve oyuncuların söylemleri dahi alışılagelen” ifadesini kullandı.

Bir Cevap Yazın