Hande Yener’den katlanılamaz gösteri

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre 200 yabanlık ayrımsız ekiple konserine hazırlanan Kahkaha Yener, hayranlarına görsel benzeri ziyafet sundu. Adlı sanatkâr, 24 tarz seslendirdiği konserine ‘uçarak’ bidayet verdi.

‘Naber’ şarkısı ile açım yapan Hande Yener, 500 metre güpür kullanılarak yapılan dev kanatlarla sahneye tavandan somurtkan ayrımsız şekilde seyircinin karşısına çıktı.

200 KIŞILIK EKİPLE 2 KAMER ÇALIŞTI

Herhangi Bir şarkısında farklı tıpkı eylem hazırlayan sanatkâr, kostümleriyle da fark yarattı. Modacı Hakan Akkaya, Gülme Yener’in 7 farklı kıyafetini 2 kamer kabil aynı sürede halk işçiliği ile hazırladı. Yener’in kıyafetlerinde toplamda 250 bin adet kristal taş kullanıldı. Dansçılar karışma kamu kostümler için 700 metre güpür kullanıldı. ‘Kış Kış’ şarkısını sahneye çıkardığı hususi tıpkısı ekiple bel diliyle seyirciye anlatan Kahkaha Yener, hayranlarının arasına karışarak şarkılarını onlarla ayn göze seslendirdi. Konserinde birçok sürprize düzlük veren adlı sanatkâr, 3 müzisyenden oluşan dünyaca adlı ‘M3’ grubuyla de konserini daha bile unutulmaz kıldı.

Tıpkı küşayiş seyircilerin arasına her an şarkısını seslendiren Yener, ‘Ağlamam çok zordur amma bu bağlılık karşılığında mutluluk gözyaşlarım bunlar gür kim varsınız’ diye fert anlar yaşadı.

Bir Cevap Yazın