Hangisi daha prestijli?

Sekiz yıldır devam eden Kurtlar Vadisi serisinin ikinci filmi Kurtlar Vadisi-Filistin ’in çekimleri Adana ve Tarsus ’ta başladı.

 Çelik Alemdar ve arkadaşları bu öğün İsrailli Moşe ’nin peşinde Kudüs ve Garp Şeria sokaklarında hareket gebe tıpkısı maceranın zarfında olacaklar.

Filmle ilişik hikmet veren Pana Film ’in ortaklarından senarist Özdener, “Çelik Alemdar ve arkadaşları bile Gökçe Marmara ’nın arkasındaki katil ruhu sezmek, göstermek ve cezalandırmak amacıyla oraya gittiğinde Moşe isimli katil bire bir Siyonist ’e rastlıyorlar ve o Siyonist ’mağara yapılanmasını çökertiyorlar” dedi.

Özdener, İsrail ’mağara cinayetleri durdurmaması yerinde benzeri film elan yaparak tepkilerini sürdüreceklerini belirtti.

Kurtlar Vadisi ’nin yeryüzü etken Türk ihraç mallarından biri olduğunu vurgulayan Bahadır Özdener, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Fakat tığ ülkemizde övüneceğimiz, gelgel duyacağımız eserden hakeza tıpkısı gölgeyle bahsediyoruz. Kusura bakmayın, Kurtlar Vadisi, 24 dizisinden daha kredili, elan prestijlidir, daha çok yerde izlenmektedir. Kurtlar Vadisi ’nin seyredildiği bölgelerde ezip geçemeyeceği aynı Amerikan prodüksiyonu bulunmayan.”

 

Akşam Ezanı

Bir Cevap Yazın