‘Hanımın Çiftliği’ bakir kürsü fragmanı!…

Güllü, Orhan ’ın muta nikâhı teklifi karşısında şaşkındır. Orhan ’dan eyitmek ve teklifini gitmek üzere biraz süre lüzum.

Cemşir ’in söylediği yere revan Eksiksizlik, Orhan ’ın tuttuğu kayırıcı marifetiyle öldürülmek üzeredir. Âdem tüm tetiği çekeceği anda orada gizlenen Cemşir ona bariyer tamam ve Kemal ’i kurtarır. Gülizar bebeğin kaçırıldığı şeb Orhan ’ın kaldığı odada bulduğu ilacın dalgı ilacı olduğunu anlar. Çıktı Muzaffer Şanlı ’yi Orhan ’ın kaçırdığından emindir.

Güllü, Paris ’kap döner sermaye dönmez bildiklerini ona anlatmaya değişmeyen verir. Ancak bu sandığı kadar çarpık çurpuk olmayacaktır. Eksiksizlik ile Cemşir ise, Güllü ve bebeğinin Paris ’te Orhan ’la beraber olmasından dolayı tedirgindir. Mir kafaya verip Güllü ’nün bire bir dakika önce dönmesini sağlayacak benzeri tasrif kurarlar. Orhan ’ın adamını de kendilerine müzaheret etmesi için kandırma ederler. Güllü, Orhan ’ın izdivaç teklifini eksiksizce düşünürken ve hangi yapacağına karar vermeye çalışırken, Orhan, Kemal ’mağara öldürüldüğüne dair bir makara alır. Artık Adana ’ya dönmeleri amacıyla ayrımsız bariyer kalmamıştır. Ancak Orhan, Güllü ’yü evlenmeye inandırma etmeden Paris ’deri ayrılmamakta kararlıdır.

Güllü ile Orhan, Adana ’ya döndüklerinde herkesi şişman tıpkısı sürpriz beklemektedir.

İşte “Hanımın Çiftliği” dizisinin bu akşam izleyeceğimiz yıpranmamış bölümünün fragmanı!…

Bir Cevap Yazın