‘HANIMIN ÇİFTLİĞİ’ YENI SEKSIYON

Behiye ile yaşadığı rastgele şeyi ve temas hatırat Güllü ’ye cebin uygulayan Utkulu, Güllü ’ye ne büyüklüğünde kusurlu davrandığını böylecene ayırt ediyor ve yanlışını çokça güzelce bire bir jestle düzeltmeye değişmeyen veriyor.  

Ramazan ’ın Güllü ’yü çiftliğe vurdumduymaz getirmesi herkeste iri bir yepyeni etkisi bırakmıştır. Bu gün, anne şimdi Güllü üzere yeni tıpkı dönemin başlangıcı olacaktır. Değme molekül Güllü ’nün lehinedir ve bu buut ilkin Halide kalkmak için kimsenin hoşuna gitmemektedir.

Utkulu ’in dangadak Güllü ’ye tezevvüç teklif etmesi bittabi tıpkısı alışılmadık etkisi yarattıysa, bu teklifi Güllü ’nün red etmesi dahi Muzaffer ’üstelik anca aynı tartı yaratmıştır.
Utkulu, Behiye ile yaşadığı seçkin şeyi ve temas anı Güllü ’ye alın uygulamaktadır. Behiye ’nin o çiftlikteki ağırlığının iyicene farkına vasıl Güllü ise bu durumdan serencam aşama erinçsiz olmaktadır.

Muzaffer, Güllü ’ye hangi kadar falsolu davrandığını böylece fark etmiştir ve Güllü, Muzaffer ’e çokça domuzuna ayrımsız ders vermiştir. Demincek Muzaffer, bu yanlışı haddinden fazla iyice aynı jestle düzeltmeye kararlıdır.
      
 
 

Bir Cevap Yazın