’’Hanımın Çiftliği’’nde bu hafta!

Güllü, annesinin hareketlerinden şüpheleniyor ve babası Cemşir ’in peşine düşüyor. Eksiksizlik, bundan sonra Halide ile kadem attıkları yıpranmamış hayatlarına aynı düzen çevirmek istemektedir. Mufassal zamandır tıpkısı hisse senedi bulma düşüncesi içre olan Kemal, Muhsin Maharetli ’nın birlikte yardımıyla sıradan ayrımsız atölyede işe başlar.

Güllü ’nün üstü sınırlı yerine yaptığı şantaj Halide üzere nazik bir fon kırıklığı olmuştur. Ne yapacağını bilemeyen Halide, kafasında oluşan istifham işaretleriyle baş başa kalmıştır.

Zaloğlu, Pakize ’nin namına gösterdiği alışkanlık karşısında seçkin güzeşte bölüm sarhoş olmakta ve bu durumu kullanarak ona yavaş yavaş yaklaşmaya çalışmaktadır. Kakavan, ise Zaloğlu ’nun bu uğraşını fark etmekte ve içten içe sinir olmaktadır.

Hep, Hamza ’nın ahiret yolculuğu haberiyle Yenmiş Satma cinayetinin çözüldüğünü düşünse da, komutan Cemal, bu kıya dosyasını bibi kapatmamıştır. Hamza ’nın yaşadığını biricik bilici Cemşir ve Zehra, oğullarını kurtarmak için işbirliği yaparlar.

Güllü, Zehra ’nın hareketlerinden ve Reşit ’in söylediklerinden fena hâlde şüphelenir. Bu olayın peşini bırakmaya tek niyeti olmayan Güllü, Cemşir ’mağara peşine düşer.

İşte bakir bölümün fragmanı..

Izlemek amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın