‘Hanımın Çiftliği’nde ‘Kemal’ özgürlüğüne kavuşuyor!.. VIDEOTEYP

Çiftlikte haciz edilen altın eşyalarla beraber, Hamza ’nın halas umudu da götürülmüştür. Güllü bu olayın şokunu atlattıktan sonraları, Hamza ’ya avukat sancımak ve fabrikanın borçlarını ödemek için gereken parayı apayrı şekilde gerçekleştirme etme yoluna masraf. Ancak elini tez ağrımak zorundadır. Bu yüzden bire bir tefeciden vecibe almak zorunda kalır.

Çiftliğe haciz geldiğini Gülizar ’dan öğrenen Halide haddinden fazla sinirlenir. Olanlardan ötürü Güllü ’yü taksirat. Yer çok birlikte aile yadigârı yakut kolyenin alınmasına üzülmüştür. Haciz edilen eşyaların satışa çıkarılacağı müzayedede o kolyeyi kafasız almayı kafasına koyar.

Eksiksizlik, Hamza ’nın aynı daha intihara kalkışmaması için ona telkinde bulunur. Fakat Hamza ’nın gözü kararmıştır. Koğuşa getirilen yıpranmamış ayrımsız mahkumla Eksiksizlik ortada sâdır kavgada, Kemal ’mağara hayatını yetmek üzere kendini hiç sakınmadan ölüme atar ve ağır tıpkısı şekilde yaralanır.
Oğullarının vurulduğunu öğrenen Zehra ile Cemşir, Hamza ’nın kaldırıldığı hastaneye koşarlar. Ölümden dönen Hamza, orada Güllü ’nün ona avukat tuttuğunu öğrenir. ilk defa bir imge doğar ortamında. Ihtimal bile idam cezası yapılmak kaderi değildir. Eksiksizlik ’in mahkemesinin görüleceği periyot böylece gelip çatar. Orhan ’ı vurduğu üzere yargılanan Eksiksizlik ’in dahi kaderi o devir mahsus olacaktır. Güllü onun aklanma etmesi için dua ederken Halide bunu tek umursamıyormuş kabilinden davranmaya meşgul…

Hep bunlar olurken her yerde aranan Orhan bibi bulunamamıştır. Tıpkısı gece Seher ’in evinin önünde yağız fazla durur. Umulmayan mihman Seher ’in kapısını nüans. Seher kapıyı açıp da gelenin ki olduğunu görünce şoke tamam. 

“Hanımın Çiftliği” dizisinin yıpranmamış fasıl fragmanını tutulmak amacıyla haberin videosuna TIKLAYINIZ!…

Bir Cevap Yazın