Hanımların ‘büyük derdi’ sıra oluyor!..

Akşam Ezanı Life’dan Ülker Dinçer’in yazısı…

Selülit sorununa bugüne büyüklüğünde değişik yöntemlerle ilaç arandı durdu. Fakat Lazerle selülit tedavisi başka yöntemlerden tamamen değişik bir yaklaşım sunmaktadır. Aplikasyon öncesinde yahut sonrasında herhangi bir ön şart gerektirmeyen yöntem, tam kadınlar için bir kâbus halini alan selülitle mücadelede çalışkan ve kalımlı sonuçlar yaratır.

Genelde selülit oluşumu çok kilolara yahut katmerli yağlanmaya sınırlanmış zannedilir. Ancak selülitin oluşumunun asıl sebebi; yağ hücrelerinin büyüyerek formunun bozulması sonucu, vücudun muhtelif bölgelerinde sıkışmasıdır. Selülit adı verilen deri yüzeyindeki çukurluklu görünümü; vücudun lenf kanallarında dolaşan fazla suyun dışarı atılamaması zımnında yağ hücrelerinin büyümesine sebep tamam.  Büyüyen yağ hücreleri, aralarından bulundukları kolajen bantlarına yüklülük yaparlar ve kolajen bantları deriyi zir çekerek oluşturur. Zinde tagaddi ve ahenktar egzersizle selülit görünümünde tenakus elde edilebilir. Fakat  selülit tedavisinde, ne uyumlu aynı egzersizin hangi dahi gani bire bir perhiz programının tam olmadığı maalesef daha çok uzmanlar vasıtasıyla da kabul edilen bir kaynak. Ancak, makul aynı tedaviyle imdi selülitlerinizden kurtulmanız olanaklı olabilir. Geliştirilen yöntemlerden Lazerle Selülit Tedavisi; patentli teknolojisi ile kamu vücuttaki yağ hücrelerini uğur alarak cilt yüzeyindeki selülit görünümünden kurtulmanızı sağlıyor. Sonuç aşama sevinçli ve tek tutku vermeden geçerli tedavi yöntemi sayesinde selülit görünümü giderilirken cilde daha eli sıkı ve pürüzsüz benzeri zevahir kazandırılmaktadır.

Lazerle Selülit Tedavisi meşbu bire bir cisim şekillendirme sistemidir. Vücutta selülit oluşumunu tetikleyen yağ hücrelerini lazer ve mum enerjisi ile şekillendirerek henüz sağlıklı benzeri yapıya kavuşmasını sağlar. Işık enerjisi ile önce formu bozulan yağ hücrelerini geçirimli ayla getirir, ikinci aşamadaki lazer ışığı ile geçirimli ayla gelen yağ hücrelerindeki fazla yağı sıvılaştırır. Sonuç aşamada, vakum ve mekanik ovma uygulaması ile sıvılaşan yağ vücudun lenf kanallarına yönlendirilir ve buradan böbrekler vasıtası ile vücuttan atılır. Böylelikle, deri yüzeyindeki selülit görünümünde salah sağlanırken, cildin daha karışık ve hatasız tıpkı hal alması sağlanır.

Bir Cevap Yazın