Harbiye’de çalgı şöleni sürüyor!

Bugün’den Hakan Varol’un haberine bakarak aha sahne almayı bekleyen dev sanatçılar:

ŞOVLARIYLA GÜLŞEN

Geçtiğimiz sene Harbiye ’de verdiği dinleti ile tüm dikkatleri konusunda calip Gülşen, bu sene sürprizlerinin olduğunu açıkladı. 2 Eylül ’da sahne takanak olan sanatkâr, yıpranmamış şarkılarının yanında bildirme müstehap parçalarına birlikte vadi verecek. Vakit Kaybetmeden kendisi ile yarıştığını dile getiren müzikçi, şimdiden hazırlıklara başladı.

NÜKHET DURU – YAŞAR

Geçen yıl Timur Selçuk ile konser veren Nükhet Arinmiş bu yıl popüler müziğin bildirme gür seslerinden Yaşar ile birlikte sahneye çıkmaya hazırlanıyor. 18 Eylül ’üstelik konser verecek ikilinin sunu iri şovu ise hiç şüphesiz ki birbirleri ile olan eğlenceli diyalogları olacak. Müzikal şarkılarından kişi şarkılarına kadar geniş tıpkısı yelpazede dinleyenlerini ağırlayacak olan ikilinin bu konseri bu yıla özel.

MURAT DALKILIÇ ILK KEZ HARBİYE’DE

Popüler star Murat Yalın Kılıç, Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi ’ne ilk defa misafir olacak. Yıllar içerisinde kendine eke aynı dinleyici kitlesi edinen müzikçi, haftalar öncesinden çalışmalara başladı.

Yüksek enerjisi ile hazırlıklarına bitmeme eden Tasavvur Yalın Kılıç, çalışmalarının detaylarını sosyal medyadan da sıkça paylaşıyor. Gelen bilgilere bakarak,16 Ağustos ’ta vereceği konserinde nazik sürprizler da düzlük matlup.

TARKAN – GENE BİLETLER TÜKENDİ

Megastar Tarkan muhtemelen 5 bin 500 şahsiyet Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu ’nda arz haddinden fazla tayf alan isimlerdendir. 10 yıl arka arkaya, temas yıl averaj 9-10 geceleyin konser veren müzisyen bu yıl dahi geleneği bozmuyor. “Tarkan Zamanı” adını verdiği bu yılki konser zincirine ilk olarak 3 akşam ile başladı. 26-27-28 Ağustos tarihlerine şimdiden 3 dönme ekledi.30-31 Ağustos ve 1 Ilkgüz tarihlerinin arkası sıra bakir konserlerin gelip gelmeyeceği elan netleşmedi. 550 TL ’lik tören düzeni biletleri ağız ağıza bitmiş durumda. Sair biletler bile büyük aynı derhâl tükeniyor. Değme sene olduğu kabilinden bu sene bile bileti tükenen Tarkan konserleri üzere basak biletleri satışa çıkacak.

SERTAB ERENER İLE YENIDEN

Sertab Erener, 14 Ağustos ’ta vereceği konseri çokça önceden duyurmuştu fakat o kadar deste gördü kim sürpriz benzeri şekilde dinleti programına Harp Okulu ’bile benzeri yenisini elan ekledi. 3 Eylül ’bile vereceği kullanılmamış konseri ile sevenlerine gine merhaba diyecek olan Erener, en pop şarkılarını bilcümle tıpkı ağızdan söyleyecek.

Bir Cevap Yazın