Hareket adamına çarkıt sevgiliyi tehditten mapus!

Vatan’dan Elif Altın’ın haberine bakarak Akkartal Group Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Erdal Akkartal, şirketinde çalışan 28 yaşındaki Istem A. ile iş yaşadı. Kısaca 3 sene süren ve dünyaevi vaadiyle sürdürüldüğü gelecek sürülen ilişkide Umu A. metrukiyet kararı verdi. Bunun konusunda ünlü iş adamı, sakat sevgilisine yıldırma ve hakaretlerde bulunmaya başladı.

Ikbal A., ayrıldığı Akkartal hakkında savcılığa muhtelif şikayetlerde bulundu. Bu şikayetlerden işadamı üzerine 4 ayrı savca düzenlendi.

Karara uymadı

Bu davalar esas ukubet mahkemelerinde görülmeye devam ederken Aile mahkemesi da Dilek A. amacıyla himaye kararı aldı. Akkartal karara genel ağ içinde taşlama içerikli mesajlar yırtılmak ve tehdit girmek aracılığıyla uymadı.

Yakalama kararı imdi…

Adlı iş adamı, uzaklaştırma kararına uyma etmediği gerekçesiyle önceki 3 bölüm, ayrıksı tıpkı yıldırma eylemi sebebiyle de ise ayrımsız üç çevrim daha olmak üzere toplanmış 6 devir yaptırmama hapis cezasına çarptırıldı. İki karar dahi kesinleşti. Bu gelişme üzerine İstanbul Yürütüm Savcılığı, Akkartal hakkında yakalama emri çıkardı.

Bir Cevap Yazın