Hareketli yayınlarda insancasına tepkiler isnat etmek gayet normaldir!..

Esra Ceyhan ’ın ölen kediyle ilgilendiren haberi sunarken gülmesi içtimai medyada gösterişli eleştiri oklarına amil olmuştu.

ESRA CEYHAN AKSÜLAMEL ÇEKTİ (VIDEOTEYP)

ESRA CEYHAN: YAZILANLARA ÇOK ÜZÜLDÜM (VIDEOTEYP)

Canlı yayınlarda dokunaklı ve soğukkanlı tavrıyla tanınan Esra Ceyhan, ’uçan kayırıcı Sabri ’nin aktif yayında yerde dönmesinin peşi sıra de serinkanlı tavrını korumuştu. Tecrübeli sunucunun ölen kedi haberinin ardından kıtipiyoz sinirinin bozulması üstüne güldüğüne analog tıpkısı olay Esra Erol ’un enerjik yayınında yaşandı.

UÇAN INSAN SABRİ ESRA CEYHAN ’I ALIŞILMADIK ETTİ (VIDEO)

Esra Erol ’u gidermek amacıyla uzaklardan geldiğini ve kendisini haddinden fazla sevdiğini dile getiren nemli benzeri hanım eşinin öldüğünü ve kendisine Sinle ’da ocak nesir ettirdiğini söyledi.

Yaşlı hanımın bu sözü konusunda gerek Esra Erol gerekse stüdyo seyircileri kahkahalarını tutamadı..

Biri tıpkı kedinin ölümü biri aynı insanın ölümüydü ve gerek sunucular gerekse izleyiciler insanca tıpkı tepki yerine kendilerini gülmekten alamadı. Ölen pisik için yaptırılan mezara gülmeyi eleştiren izleyiciler buğulu hanımın ölen eşi amacıyla yaptığı espriyi belki çıktı eleştirmeleri gerekirken eleştirmedi ve kahkahalara boğuldular.

İşte ’Pimi fariğ tıpkı halk bombasına yakın aktif yayınlarda değme makule insanca tepkinin verilmesi gayet normal ve doğaldır ’ dedirten o görüntüler!..

İzlemek üzere haberin videosuna TIKLAYINIZ!..

Bir Cevap Yazın