Hasan Kaçan: Aha Sağlam Kaçan’ın katilleri

Müzakere dünyası geçtiğimiz hafta Ciddi Tahkiye ’ın yazarı Stabil Kaçan ’ın intiharıyla sarsırılırken, adlı edebiyatçının yanık ağabeyi Hasan Kaçan, Twitter ’dan sert izahat yaptı.

MUKAVIM KAÇAN ’MAĞARA SIR İNTİHARI!.. (BILIM LİNKİ)

AĞABEYİ HASAN KAÇAN ÇIĞLIK PÜSKÜRDÜ

Takatli Kaçan ’ın ağabeyi Hasan Kaçan, Güç Roman ’ı yazmasının arkası sıra 1995 yılından beri kardeşine cebin karalama kampanyası başlatmakla suçladığı Ertuğrul Özkök, Ayşe Arman ve Zafer Mutlu ’nun isimlerini vererek topa tuttu.

ÖZKÖK, ARMAN VE BAHTIYAR ’YU SUÇLADI

Kaçan, kardeşi üzerine yapılan kampanyalara ilgi çekerek, ismini verdiği 3 ünlü gazeteciyle ilişkin “Bunlar engerekler ve çıyanlardır, bunlar aşımıza, ekmeğimize göz koyanlardır, teşhis bunları, tanı dahi büyü. (a.a)… Tanıyamadın bunları meto.” dedi.

“SENİ BU ENGEREKLER ÖLDÜRDÜ METO”

Kaçan, “Meto, bu engerekler ertuğruluyla, ayşesiyle, zaferiyle filhakika seni 1995 ’te öldürdüler. elezer çığlıklarla yüz kere, bıçakladılar, şişlediler” diye niteleyerek, kardeşinin 90 ’lı yıllardan bu yana bu isimlerin iftiralarına erek olduğunu belirtti.

ESKİ EŞİNDEN DAYANABILEN KAÇAN HAKKINDA ILGINÇ SÖZLER (VERI LİNKİ)

MUHAFAZAKAR DERGİDE YAZMAK İSTEMİŞTİ

Ünlü mizahçı Hasan Kaçan, o yıllarda muhafazakar dergide fayrap etmek istediğini belirtmiş ve tarz medya gazetecilerinin hedefi haline gelmişti. Ağırbaşlı eleştirilerle karşılaşan Kaçan, 17 yıl sonradan kardeşinin ölümüyle geçmişin perdesini aralayarak dönemin format iletişim araçları yöneticilerini uğur aldı.

“MUKAVEMETLI KAÇAN TECAVÜZCÜ” HABERLERİ

Hasan Kaçan ’ın bahsettiği isimlerin idarecilik yaptığı gazetelerde, 1995 yılında “Canavar Romancı” başlıklarıyla, Metin Kaçan ’ı “tecavüzcülükle” suçlayan duyum meydan almıştı.

HASAN KAÇAN BAŞKALDIRI ETTİ

It Canlı Kaçan ’ın o yıllarda yaşadıklarına dair yapılan haberler, aradan 17 sene geçtikten bilahare Kaçan ’ın intihar etmesiyle gene gündeme geldi. Ağabeyi Hasan Kaçan, kardeşinin bu isimler tarafından öldürüldüğünü kaydederek, Twitter üzerinden o isimlere zehir püskürdü.

PEK KAÇAN 10 YIL GEÇMIŞ AYŞE ARMAN ’A NELER SÖYLEMİŞTİ? (FEN LİNKİ)

Hasan Kaçan şunları söyledi;

“Sen da suçlusun meto… Garip tıpkı berberin, onarımcı kalfası, ortakul mezunu oğluydun… Haddine miydi AĞIR TAHKIYE fethetmek… Yedirirler mi.. Meto… Üzere rahat olsun… Cenabıhak intikam sahibidir… Meto, antipatik sulara sakıt bedenin filhakika 1995 ’deri beri ölüydü. Sen bu engereklerin öldürdüp boğduğu hangi önceki hangi dahi sonuç kişisin… Meto, bu engerekler ertuğruluyla, ayşesiyle, zaferiyle zaten seni 1995 ’te öldürdüler. elezer çığlıklarla yüz kere, bıçakladılar, şişlediler. bunlar engerekler ve çıyanlardır/ bunlar aşımıza ekmeğimize ayn koyanlardır/ tanı bunları,teşhis birlikte büyü. (a.a) … tanıyamadın bunları meto. ve sonuç olarak…bugünlerde beni arayıp vicdan azabıyla ağlayanlara de Cenabıhak acısın. tığ kimseye amaç tutmayız… Ama kabağın dahi sahibi var…İçinizi karartığım amacıyla defo dilerim… “ya ben öleyim mi söylemeyince”… Allaha güç olunuz.”

Bir Cevap Yazın