HASTANELİK OLDU!..

MÜGE ANLI BIR KATİLİ ELAN YAKALADI!

Müge Anlı’nın aktif yayında aradığı, Hastalıklı’dahi 45 gündür kayıp olan ve esbak bölüm bire bir tarlada cesedi bulunan 6 yaşındaki Muhammed’in annesi ve sevgilisini ilişkiye girerken gördüğü, bu yüzden dövülerek öldürüldüğü ortaya bundan sonra. Cinayetle ilgilendiren anne ve müteahhidin de aralarında olduğu 6 can gözaltına alındı.

Çorlu Nusratiye Mahallesi Kumluca Mevkii’ndeki önceki çağ nısfınnehar saatlerinde tarlasında çocuk cesedi bulan yurttaş durumu polise bildirdi. Tarlada inceleme işleyen Hastalıklı polisi ve Cumhuriyet Altını Savcısı, çürümeye başlayan cesedin 5 – 6 yaşlarında ayni eş çocuğuna ilgilendiren olduğunu tayin etti.

Bayağı çocuğun cesedi Çorlu Kerem Hastanesi morguna götürüldü. Cesedin 45 bölüm geçmiş Çorlu’dahi kaybolan ve millî monitör kanallarına vukuf olan Muhammed Sıkıntı’ya ilgili olabileceği ihtimali üstünde duran polis asıl Dilber ve ata Beklenti Sıkıntı’evet malumat verdi. Çocuklarının kaybolması ile ilgili bir monitör kanalına akmak üzere İstanbul’dahi olan çiftin görüngü yerine gelmesi istendi. Akşam saatlerinde İstanbul’dan Müge Anlı’nın tahsis ettiği bir şalter ile kente mevrut ana Dilber, Muhammed’i kıyafetleri ve ayakkabısından canlandırma etti. Muhammed’in cinayete kurban gittiğinden şüphelenen polis güçleri anne ve babanın ifadelerine başvurdu.

Deli Dolu yayında eski progamlardaki bilgileri tazeleyen Müge Anlı katilin kim ya birlikte kimler olabileceğini sorgulamaya başladı. Dilber Sıkıntı katıldığı etkin yayınlar süresince sürekli müzahrefat söylüyor Müge Anlı birlikte daim yalanlarını ortaya çıkartıyordu.

Canlı kadın ifadesinde komşuları Sinan G.’nin evinde sevgilisi Eksiksizlik E ile ilişkiye girdikleri tam Muhammed’in kendilerini gördüğünü söyledi. Basit çocuğu gördüklerini anlatmaması için korkutmak istediklerini ve dövdüklerini anlatan temel Sebep Muhammed’in düşerek başını yere çarptığını ve bu sırada öldüğünü doğacak sürdü. Elan sonra cesedi Sinan G.’nin mortocu nikahlı eşi Fadime S.’nin çocukları Felek ve Eder ile gelişigüzel gereksiz araziye attıklarını itiraf etti. Bunun konusunda polis güçleri yüklenici Kemal E. ile televizyon programlarına bile katılıp Muhammed’in kaybolması ile ilişkin mütekellim Sinan G. (34), Fadime S. (38) Yıldız S. (18) ve Ölçü S.’yi (16) gözaltına aldı. Zanlıların sorgusu sürüyor.

İzleyiciler gönderdikleri maillerle Dilber Fırtına ve Kemal E.’ye acı yağdırdı… Tutulmak üzere haberin videosuna tıklayınız..

Bir Cevap Yazın