Hatır ağrısı çekici kıtipiyoz kız iki canlı artık!

Milliyet’te saha kayran habere göre Muğla’nın Milas İlçesi’nde, düşünce ağrısı dolayısıyla hastaneye giden 13 yaşındaki G.K.’nin yüklü olduğu ortaya artık. Oldukça kızın 4 yıldır namına saldırı ettiğini söylediği dayısı 23 yaşındaki S.A., tutuklandı.

Milas İlçesi’ne bağlı Ortaköy Mahallesi’nde kıvrak ortaokul 3’üncü Dershane öğrencisi 13 yaşındaki G.K. 4 periyot evvel dağ hatır ağrısı dolayısıyla ailesi tarafından Milas 75. Sene Celal Hastanesi’ne götürüldü. G.K.’nın yapılan muayenesinde ve tetkiklerinde 3 maaş iki canlı olduğu ortaya artık. Kısaca 4 yıldır 23 yaşındaki kamyon şoförü dayısı S.A.’nın  tecavüzüne uğradığını ve dayısının tehditleri zımnında söyleyemediğini tamlayan G.K.’nın açıklamasından sonraları S.A. Kurnaz marifetiyle gözaltına alındı.

Savcılık kararı ile G.K.’dan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi eğitim ve Araştırı Hastanesi’nde cerrahi müdahale yoluyla ceninin alındığı belirtildi. G.K.’nın ruhiyatçı gözetiminde alınan ifadesinde, “Dayım bizim evde kalıyordu, annemin olmadığı aynı çağ odama geldi, yanımda otururken beni okşamaya başladı, ardından bağırma dedi ve tecavüz etti. Sonra beni tehdit ederek ilişkiye girdi. Bahçede, tarlada, değme yerde ilişkiye giriyordu. Korkumdan kimseye bir şey söyleyemedim, seninle evleneceğim diyordu” dediği öğrenildi.

Ailenin şikayeti konusunda cingöz vasıtasıyla yakalanan ve gözaltına alınan S.A.’nın namına ilişik toplumsal paylaşım sitelerinden yeğeni ile gelişigüzel çektirdiği sarmaş dolaş fotoğrafları paylaştığı görüldü.

S.A. Milas Adliyesi’nde yapılan duruşmanın peşi sıra tutuklanarak Muğla cezaevi’ne gönderildi.

Olayla ilişkin G.K.’nın annesi F.K. ve babası T.K.’nın ifadelerinin alındığı, soruşturmanın genişletilerek bitmeme ettiği belirtildi.

Bir Cevap Yazın