Havvanur amacıyla yarışan Alessandra ne kadar kazandı?

Fethiye ’nin Çamköy Beldesi ’nde 5 yıl evvel evde kibritle oynarken elbisesinin tutuşması sonucu vücudunun mütenevvi bölgeleri yanan Havvanur Kazık ’ın olaydan sonraları vücudunda dip yanık izleri oluştu. Yüce Ihsan ve Saliha Kazık çiftinin iki kız çocuğundan biri olan Havvanur, yardımseverlerin katkısıyla bugüne büyüklüğünde 20 ’den aşkın işler geçirdi, ancak tedavi üzere yeterli olmadı. Ailesinin ağırlık şartlarda tedavisini bitmeme ettirmeye çalıştığı Havvanur için umutlar tükenirken, müjdeli malumat kameraman Acun Ilıcalı ’dan geldi.

’Var mısın Yok musun ’ ünlü konkur programı amacıyla hoşur Havvanur ve ailesini İstanbul ’a nida eden Ilıcalı, elde edilen gelirle minik kızın tedavisine katkıda bulunmayı amaçladı.

Yarışmacı kendisine Brezilyalı bütünüyle model Alessandra Ambrosio ’nun katıldığı programda ünlü mankenin servet kazanamaması olasılığını de göz önüne kayran Ilıcalı, hususi aynı sayrılarevi ile görüşerek kıytırık kızın ameliyatını güvence altına aldı.

Bu akşam ezanı yayınlanan bölümde Alessandra Ambrosio az çok ongun aynı takat sınırı sergilerken, sonuç 2 kutuya girildiğinde Hamdi As ’mağara  75 bin teklik teklifini akseptans etti.

Kendi kutusunu merakla açtıran Ambrosio, kutudan çıkan 500 TL ile sevinçten havalara uçtu ve Havvanur ile ailesine koşarak sarıldı.

Bir Cevap Yazın