Hayko Cepkin gailesiz kadına aha hakeza saksı attı!

İHA’dahi düzlük düz habere göre Rock müziğin ünlü ismi Hayko Cepkin, amerikan bar çıkışında bire bir kadını zedelenmek ettiği iddiasıyla için açılan davada bin liralık mülk cezasına çarptırıldı. Sıradışı tarzıyla aşina ünlü rockçı Hayko Cepkin ’mağara, 2 sene önceki Beyoğlu ’ndaki tıpkı amerikan bar çıkışında yaşadığı ağız dalaşı yargıya taşınmıştı. Cepkin için “kasten yaralama” suçundan 3 sene, tartıştığı Gülşen A. ’nın ise “ırkçı söylemle hakaret” kap 2 sene hapsi istenmişti.

İstanbul Temel Ceza Mahkemesi ’nde tanıdık sorun geçtiğimiz günlerde karar bağlandı. Mahkeme, Cepkin ’i “cılız yaralama” suçundan günlüğü 20 TL tutmak için 120 devir adli dünyalık cezasına çarptırdı. Cepkin ’mağara bu eylemini nahak yere kımıldatma altında işlediği kanaatine vasıl ve duruşmalardaki hürmetkâr tutumunu dikkate kayran mahkeme tenzilat yaparak toplamda bin TL oluşmak üzere 50 dönme adli servet cezasına çarptırdı.

Duruşmaya katılan sanık Gülşen A. ’nın “şantaj” suçundan beraatine hükmeden murafaa, “ırkçı söylemle alenen taşlama” suçundan ise toplamda bin 240 TL tutmak üzere 62 bölüm adli para cezası verdi.

“SER ATMADIM O BANA KÜFÜR ETTİ”

Davanın elan esbak duruşmalarından birine katılan Hayko Cepkin, hakkındaki suçlamaları kabul etmeyerek ser attığı iddiasını de yalanladı. Cepkin savunmasında, “Ben şikâyetçi sanığa kesinlikle mir atmadım. Kendisini yaralamam söz konusu değildir. Fenomen haset gece kulübünde DJ ’lik yaptıktan sonraları dışarı çıktım. İki erkek eş bana selam verdi. bu arada Gülşen A., ‘Bu O….u Ç….ğu ’ na mı esenleme veriyorsunuz? ’ dedi. Begayet alkollüydü, bu durumu gören yanımdakiler Gülşen A. ’yı uzaklaştırmaya çalıştı. Gülşen A. gitmemek için direniyordu ve yerlerde sürünüyordu” dedi.

“50 BİN TL İSTEDİ”

Gülşen A. ’nın beraber namına ‘Ermeni P…i, siz Ermeniler buradan gideceksiniz ’ dediğini öne süren Cepkin, “Bu olayın sonrasında herhangi bir şekilde hastaneye gitmedi. Ertesi zaman menajerimle görüşülmüş. Menajerime 50 Bin TL verirsek şikayetinden vazgeçeceği önerisinde bulunulmuş. Para vermeyi akseptans etmeyince hakkımızda şikayette bulunulmuş. Suçsuzum beraatimi istiyorum. Gülşen A. Tarafından bana hakaret edildi. Ayrıca 50 Bin TL para istendi. Şikayetçiyim” ifadelerini kullandı.

“TEK ŞEY SÖYLEMEDEN ESAS ATTI, YERDE TEKMELEDİ”

Gülşen A. ise ifadesinde, Cepkin ’e cebin etnik taşlama ettiği iddiasını reddetti. Gülşen A., “Ben banko Hayko Cepkin ’e hakaret etmedim. Kendisini darp üstelik etmedim. Ona cebin şantajım da bahis konusu değildir. Olay gecesi sabah alın arkadaşlarımla alay malay evime giderken aynı mekanın önünden geçerken Kaan ve Mutlak isimli arkadaşlarım Hayko Cepkin ’i görmüşler. Ben kendisini tanımadığım amacıyla arkadaşlarıma ‘Kim bu? ’ dedim. Bunu duyan Cepkin, hiçbir madde söylemeden bana kafa attı. Ego yere düştüm. Alkollü da olmam nedeni ile sonrasını açık hatırlamıyorum. Ben yere düştükten sonra Cepkin eliyle tekmelendiğimi ve orada bulunanlar vasıtasıyla Cepkin ’in uzaklaştırıldığını arkadaşlarımdan öğrendim. Sonrasına fenomen yerinden uzaklaştım ve evime gittim. Akşamına üstelik hastaneye giderek tabir aldım” diye konuştu.

“DEFO KÂM GEÇMEK IÇIN MENAJERLE BULUŞTUK”

Cepkin ’e şantaj yaptığı yönündeki suçlamayı reddederek, kendisinden kusur dilenmesi amacıyla talepte bulunduğunu hatırlatan Gülşen A., “Elan bilahare avukatımın aracılığı ile yanımda avukatım de olduğu halde özür dilek demek için Cepkin ’in menajeri ile buluştuk. Defo rica ettik ancak akseptans edilmeyince şikayetçi olduk. Şantaj kesinlikle söz konusu değildir. Antrparantez Cepkin ’mağara budunsal kimliğini üstelik bilmiyorum. Şikayetçiyim” dedi.

HAYKO CEPKİN ’IN SALDIRGAN GÖRÜNTÜLERİ DOSYAYA BEYYINE KENDISINE SUNULDU

Mahkemeye sunulan görüngü anına ait asayiş kamerası görüntülerinde Gülşen A. ’nın balaban bir kalabalığın zarfında kaldığı görülüyor. Gülşen A. elan sonraları düşüyor ve yerde tekmeleniyor. Gülşen A. elan bilahare fenomen yerindekilerin araya girmesiyle ayağa kalkıyor ve mekandan uzaklaşıyor.

Gülşen A. ’nın ki tarafından darp edildiği görüntülerde kemiksiz yerine seçilemiyor ancak olaylı şeb bununla bitmiyor. Cepkin, menajeri olduğu öne sürülen eş bire bir şahsa ağırlık atıyor, Eş şahıs ise tek reaksiyon vermiyor. Saldırgan tavırlar sergilediği görülen Cepkin, bu defa dahi sarışın tıpkısı kadına başlangiç atıyor. Sarışın kadın detaylı müddet burnunu tutuyor.

TEMEL ATIP TEKMELEDİ

İstanbul Esas Ukubet Mahkemesi ’nde görülen sav dosyasındaki iddialara bakarak, 2 sene evvel Hayko Cepkin, Roxy Amerikan Bar ’da eğlendikten sonradan hariç çıktı. Gülşen Ikbal Akbaş ’ın arkadaşları Cepkin ’mağara yanına her an esenleme verdi. Akbaş, Cepkin ’i işaret ederek ‘Bu ki be, ne selam veriyorsunuz? ’ dedi.

Düet beyninde tartışma daha çok. İddiaya bakarak Cepkin, Deniz Kazı ’a mir attı. Yere düşen Deniz Kazı ’ı tekmeleyen Cepkin daha bilahare üstüne tükürdü. Kafası yarılan ve burnunda şiş meydana mevrut Akbaş, şikayetçi oldu.

Cepkin ’e ‘düşünülerek adam yaralama ’ suçundan 3 yıla kadar mahbes istemiyle sav açıldı. Deniz Kazı ’a ise Cepkin ’e rasist hakarette bulunduğu gerekçesiyle 2 yıla kadar mapus istemiyle ülkü açıldı. 

Sopa anından görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…

Bir Cevap Yazın