Hayranlık yavşaklığı…

Oğlu hastalanmış olduğun için ve dahi alıngan tıpkısı konu olduğu amacıyla garip mailler gelmişti. MS hastası amma, onunda hakkı yok mu bahtiyar olmaya diye. Bir sürü hakarete varan mailler geldi. Ben ne diyordum onlar hangi anlıyordu. Yahu hastalanmış tamam anladım de evlenmese gayrimümkün mı girmek istemiştim. Dediğimi kusurlu anlamışlardı. Ve safiş ve faik o aileye on paralık ongun davranmamışlardı. Ve ikisinin birlikte gözleri felfecir okuyordu, çokça uyanıktılar, çokkkkk. Doğrusu sonuç durumda kız kaçmış. Konuşmuş, kandırdılar beni demiş, ona da oh! olsun dedim. Evlere kovanlık yapmaya gidip, çocuğuna baksaydı, bundan daha onurlu bir durum olurdu. Ya üstelik beribenzer gidip bir hastaya baksaydı. Amma hem sersem, hem saf, oradan beş kuruş gelmeyeceğini, ne kendisi hangi madenlerde senelerce çalışmış, beti benzi bembeyaz olmuş babası anlamıştı.
Neyse.
Valla hava bu değildi.
Benzeri derinti ünlümüz var değil mi? Kimi şarkıcı, bazen oyuncu. Bizim bu insanlara acayip benzeri şekilde… Ve kanı almaz tıpkısı şekilde hayranlığımız ve tutkumuz var.
Yere sıçsalar farketmez, her halleri güzel.
Hesapçı halleri, namert halleri…
O nakız size dokunmadığı sürece, yok zararı.
Yeni soruşturma yapmışlar, Seda Sayan yeniden sunu güvenli eş, Sibel Can dahi oylarını yükseltmiş ve Ses ’evet yaklaşmış. O dahi yeryüzü güvendiğimiz kadınlardan ergin.
Ay, seçiciler çokça komiksiniz. İkisini de yesinler, hassaten hepinizi yesinler.
28 yaşında kim oğlunuz, 50 yaşında benzeri kadını, evlenicem diyerek seçse sopayla kovalarsınız. Başkasının oğlunu seçince alkış, yapmayın yahu, bu kadar ikiyüzlülük evet mu?
Tığ sebep, annemiz dışında, ayrıksı kadınlara götürmek zorundayız, onu hiç anlamadım.
İlla listemiz olacak.
İlla bir ünlünün yavşağı mı olacağız?
Ünlüler içinde yavşaklar vardı evet, bence hayranların de yavşağı var.
Hadi deminden, sırada, genişlik güvenli listemize Safiye ’yi alalım.
Evet evet, bence yeryüzü inanılır avrat o, elbette olsa bizim kızımızı kandırmadı evet…
Hayran yavşaklığı…
Pes doğrusu.

Süpürge Otu Özkalyoncuoğlu
fkalyoncuoglu@haberturk.com

Bir Cevap Yazın